Ročné dieťa zjedlo čokoládu

20. aug 2020

Ahojte. Strasne mi je blbo kedze som nedavala pozor a dcera jedla cokoladu tak dala aj malému. Citim sa hrozne. Riadim sa podla Co jedia zdrave deti a trz toto. Malá dostala cokoladu na sviatok tak sem tam kusok dostane ale maly este nemal a trz toto je mi strasne z toho 😔

caroline_
20. aug 2020

Neboj, nic sa mu nestane, nabuduce si uz das lepsi pozor 🙂

alexandraalexandrova
20. aug 2020

uz s tym nic neurobis...proste sa stalo, tak sa s tym zmier...a nabuduce deti straz viac, aby sa to nezopakovalo...je zbytocne to riesit, ked sa to neda zmenit...zabit ho to nazbije a nabuduce si das pozor...

mondolina
20. aug 2020

Dieťa zje aj horšie veci...piesok, kamienky, hovienko😀

nini1010
20. aug 2020

Este ze sa riadis tym co jedia zdrave deti a dcere das tu cokoladu 😁😁 Inak toto musi byt podla mna nejaky provokacny nezmysel lebo jedna zena nemoze byt hadam tak hlupa 🤦‍♀️

autor
20. aug 2020

@nini1010 ano podla CJZD ale hlavne pre tie mensie. Mala ma 6 rokov takze sem tam aj to celu nezje 🙂

autor
20. aug 2020

@damtiporiti maly ma rok

jablkovastrudla
20. aug 2020

Moje dieta mi v cca roku zjedlo slaninu z burgra, ked som odisla do kuchyne. Prezil. Ma 2 a 4 mesiace 🙂

nikpa
20. aug 2020

Píšeš to akoby vypila savo. Volaktore by ste to s tou zdravou výživou nemali toľko preháňať lebo vam z toho ubúdajú mozgové bunky.

nini1010
20. aug 2020

Aj moj maly ma rok,som pri nom ovela benevolentnejsia ako pri dcere,uz ochutnal aj cokoladu,aj keks cely zjedol,aj zo zmrsku mu daval lizat ked mam ja a naozaj naozaj mu nic nie je.

sunny8
20. aug 2020

Počkať veď čokoláda nie je jed či ? ...no bože tak trošku čokolády si dali .. pokiaľ sa neudusili tak sa nič nedeje

maggie1978
20. aug 2020

@thoughtfulweirdo
@malinovka333 a keby aj pár mesačné, podľa mňa ju maximálne olizalo, neviem môj má síce dva, tiež neje čokoládu, ale v "pár mesiacoch" by tu kocku nevedel snáď ani prehltnúť, a môj ani pohrýzť ( prvý zub mal až v roku). Je to vymyslené, niekto sa nudí.

thoughtfulweirdo
20. aug 2020

@maggie1978 Vymyslené to síce môže byť, ale pármesačné môže byť aj 4 mesačne, také už jedia prikrmy a ja som napríklad nikdy nemixovala, normálne mi dasnami pomlela všetko 😅 a nejaky menší kúsok mu do hrdla môže so slinkami prejsť. Každopádne som z príspevku pochopila, že to je ešte malinké dieťa a preto je z toho autorka nešťastná- či už naozaj alebo len imaginárne 🤷

maggie1978
20. aug 2020

@thoughtfulweirdo neskôr som sa dočítala,že má rok to dieťa. Áno chápem , ale ak by sa to aj stalo, tak dieťatku to určite neublíži. A písať na MK s takýmto dotazom, ako nech sa nikto nehnevá 🙉 Keby zjedla kamienok,alebo niečo podobné, tak vtedy stresujem aj ja.

basska_b
20. aug 2020

Zas nejaká ťažká puberta toto. Veď napíš, koľko ma rokov

thoughtfulweirdo
20. aug 2020

@maggie1978 To, že má rok, som akosi prehliadla 😄 to mu ozaj kus čokolády neuškodí. Ale tak, každý sme nejaký 🤷

stanislavicenka
20. aug 2020

Ja ta chapem. Z tychto ironickych komentarov si nic nerob. Z jedneho kuska sa mu nic nestane, nemusis panikarit.

kristina100
20. aug 2020

Prebohaa mama !!!!! Nestane sa mu nic to co toto omggggg

autor
20. aug 2020

@maggie1978 jasné že cmúľal ale v roku to nie. Aj malej som vynadala

autor
20. aug 2020

Za to ze vy deckam davate sajrajt ja nemozem ... ja sa snazim aby sa deti zdravo stravovali a nie jedli žbrndy ... mala jedla coko z BIO obchodu

kristina100
20. aug 2020

Bio obchod moze byt .. je tam aj to co nenapisu na obal :D
Vsade vsade a este raz vsade mas niecooo tak nerobi ze bio :D

kristina100
20. aug 2020

Bio je len to co si domaaaaaaa vypestujes

kristina100
20. aug 2020
dskjhfdlkdjhl
20. aug 2020

Tak niekto ma mozno sajrat na tanieri, ale horsie su na tom ti, co ho maju v hlave, hoci su ciste bio🙈

kristina100
20. aug 2020

A co by nie 1 kocku nejde umret na to

kristina100
20. aug 2020

Volakedy 1 rocne deti omlsavali zemiaky surove a tu suuu

ahoj0
20. aug 2020

Baby, ja som dnes dala dcére párok, bude to poľahčujúca okolnosť ak sa sama prihlásim na políciu alebo počkať kým podá na mna trestne oznámenie? Ale ten parok obsahoval 93% mäsa, dúfam že vyviaznem s podmienkou 🙏
Inak nechápem autorku že toto rieši, ak dieťa papa vyvážene a zdravo, kúsok čokolády nemôže ublížiť. Ale zakladať pre to temu🤦‍♀️

slnecnica82
20. aug 2020

Sajrajt si zrala kedysi aj ty, ale to ti z tej sprostej hlavy asi vyletelo...

kristina100
20. aug 2020

@ahoj0 presne 🙂

dskjhfdlkdjhl
20. aug 2020

@ahoj0 obehni 7-krat dom a zobni si travu, ale nie taku, co rastie hned pri ceste, nech je viac bio😀 a este mozes v zuboch aj detom doniest😀