Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Rodičia a zmena dieťaťa

drobec222212
28. apr 2014

ahojte chcem sa opytat ci je normalne ze moj drobcek bude mat v septembry 2 roky ked je so mnou sam je zlaty ked je s manzelom je tiez ok ale akonahle sme spolu doma ze nieje v praci tak sa zmeni o 180 stupnou krici place nic sa mu nepaci to iste aj vonku ked ideme samostatne tak pekne chodi pocuva ale ked ideme spolu tak len ku mne na ruky nechapem tomu aj ma to desi aj mrzi mate s tym skusenosti co robit lebo on ked visti tak to fakt stoji zato 🙂

monicm
28. apr 2014

@drobec222212 toto bolo aj u nás pri oboch deťoch v tomto veku,ako cez kopirák,postupne to prešlo.proste som sa im v tomto období viac venovala ja,aj ked to bolo náročné a bolo po probléme.postupne to prešlo a teraz je lepší ocko,ako ja,lebo viac dovolí 😉 😉 😉 😀 😀 😀

jajus28
28. apr 2014

@drobec222212 u nas to je tak isto, maly strasne ziarli na tatina, ked sme s nim samostatne vsetko je skvele no ked sme spolu nemoze vystat jeho pritomnost pri mne, a nedaj boze, keby si pri mna sadne, chyti ma za ruku alebo da pusu by sa zblaznil a krical, hadzal o zem... 🙂

drobec222212
autor
29. apr 2014

takze neda sa s tym nic robit len vydrzat 🙂snad to bude uz len lepsie nie horsie 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli