Šampón pre 6 mesačné bábo

23javane
2. nov 2017

Ahojte mamicky viete mi prosim poradit sampon a mydielko ktory je setrny k ockam detatka? Lebo nasa malinka tak plakala ked sa jej dostalo mysielko do oci a mala som prirodne mydlo cize bojim sa pouzivat samponik ale uz je na case nejaky kupit a neviem ktory je naj viete mi prosim poradit?

Dakujem velmi pekne Lucia 🙂

bodkolienka81
3. nov 2017

@marion09 zda sa, ze pomohlo, ale nemal toho vela a dlho, len ked bol mensi, BIODERMA ABCDerm Baby Squam krém, asi 10 EUR

katmi
3. nov 2017

@pribinak ja sebamed veľmi dobre poznám.. čo tak čistá voda ako tu spomenula napr.aj @yanni

pribinak
3. nov 2017

@katmi kazdy rodic zváži co potrebujem a co jeho dietatu vyhovuje
Neviem ale pokakanu ritku umyť len vodou bez mydla mi pride nedostatočne

aduska121
3. nov 2017

@23javane ahoj johnson baby kupel na telo a vlasky 🙂 aj nivea baby kupel ja som vsak za johnson nestipu ocka ani z jedneho

lavieenrose
3. nov 2017

@pribinak presne aj ja si myslim ...tie bakterie len tak same neodidu ...ak by odisli tak by sa neposielalo mydlo do afriky....a ecoli je teda fajna bakteria

napr tak mydlo bakterie nezabija ale viaze ich na seba a preto ich zmyva ...preto ho ludia vymysleli....

katmi
3. nov 2017

@pribinak ja som to napísala hneď na začiatku..kazda ako uzna za vhodné a potrebné..

jeliz59
3. okt 2019

Pre nás top babylove šampón so slezom...pred tým sme mali tie najdrahšie z lekárne a boli na....nám nepasli tento užívam už rok a 8 mesiacov som veľmi spokojná
Malý sa narodil s parochnou takou že dovi dopo celé nemocka chodila obdivovať že to ste nevideli...😂😂😂 Takže my sme samponik hneď pouzivali