Sedalia, Sedatif skúsenosti

fiafia
7. dec 2019

Mile mamičky, prosím Vás o radu. Moja dcérka bude mať tri roky a trápime sa zlým spanim, dokonca nočnými morami. Sú noci, ktoré prespí v poriadku a naopak zase noci kde kričí a plače zo sna, volá na mňa, stona, a to sa opakuje niekedy až do rána. Keď sa jej opýtam nevravi,že ju niečo boli ani nevie povedat, či sa niečoho zľakla. Niekedy sa až posadíme keď tak skrikne. Niektoré noci sú fakt zle . No mala na druhý deň je v pohode. Neviem si to vysvetliť. Dr odmieta neurologický dôvod ale vyšetrená na neurológiu nebola. Poradili mi v lekárni tieto homeopatiká. Máte niekto prosím skúsenosť či zabrali vašim detičkám na lepší spánok, prípadne nejakú radu ako jej pomôcť. Ďakujem

kika831
7. dec 2019

@fiafia sedalia je pre taketo male deti. Sedatif je pre starsie deti a dospelych. Nam na tiezo nocne desi vobec sedalia nezabrala. Mali sme to iste pri starsom synovi a teraz mame nieco obdobne pri mladsom synovi - bude mat 3 roky. Ale asi to treba vyskusat. Mozno vam to pomoze a ukludni NS. Drzte sa

fiafia
autor
7. dec 2019

@kika831 ako často to máva? Kedy to prešlo? U nás niekedy týždeň v kuse potom pár dní dobre. Začínam mať o ňu strach. Aj keď nevyzerá, že by jej ten spánok chýbal. Vôbec nechápem z čoho to môže byť 😢

kika831
7. dec 2019

@fiafia v tomto veku su nocne mory a desy relativne ´normalne ´. Je to mnozstvom pod netov a nevyzrelostou NS. Nas maly tiez sedi na posteli, strasne place, alebo sa trha so spania aj s placom. Niekedy dobra noc, niekedy des. Starsi to maval takmer 2 roky. Musime asi len byt trpezlive. Nejake vysetrenia asi nemaju velmi zmysel.

fiafia
autor
7. dec 2019

@kika831 ďakujem za povzbudenie. Pomáha mi pocit, že v tom niesom sama. Mala od malička zle spala, všetci mi vraveli musí z toho vyrásť tak som čakala a čakám stale 😁 dokonca mám pocit, že teraz je to najhoršie. Veľmi by som chcela kľudne noci aby dobre spala lebo niekedy mi srdce bije ako o život ešte dlho potom ako sa ukľudní normálne sa tak dolakam, že čo sa deje.

kika831
7. dec 2019

@fiafia moj starsi syn zacal spavat ´normalne ´ ze v klude celu noc az kdesi okolo 4-5. roka. Spaval mi v 20 minutovych intervaloch- to bolo velmi tazke obdobie. Ale je pravda ze naozaj to chce cas. Drzim pale velmi