Senovka a benedikt - pomohli vám na tvorbu mlieka?

jajajajka
3. jún 2019

Prosim vas ake mate skusenosti? Pomohlo vam to na zvysenu tvorbu mliecka ? Nemoze to uskodit babätku? Dakujem za odpovede

arcanne2
3. jún 2019

Mne to pomohlo v zaciatkoch velmi, mala som zlozitejsi nábeh mliečka. Vybrala som 2 balenia a postupne som ich vysadila, teraz mám už mlieka dost. Malému z toho nič nebolo, akurát ja som smrdela ako slama :D

jajajajka
autor
3. jún 2019

@arcanne2 a aku znacku si brala prosim ta

jaja23
3. jún 2019

@jajajajka mne tiež pomohlo, ale mne najviac pomáhalo piť hroznovu stavu od matysaka

arcanne2
3. jún 2019

@jajajajka nepamatam už :/ kupovala som u Dr.Maxa, ale pohladaj inde , tam to bolo veľmi drahe

kika831
3. jún 2019

@jajajajka ja som silna alergicka a ja som dostala hroznu alergicku reakciu takze som to musela vysadit.

1gabriela13
4. jún 2019

@jajajajka áno veľmi pomohlo a k tomu som brala ešte aj moringu. Žiadne vedľajšie účinky

danianela
7. jún 2019

@jajajajka aj mne pomohli , ale brala som az asi po mesiaci kojenia , ked som mala menej mlieka a brala som aj homeoatika. Mala som swanson, poradila mi ich laktačná , aj kde v Ke sa dajú kupit výhodné. Mala som však pocit ,ze sa beru strasne vela ( 3x3 denne) a bolelo ma z nich nejak brucho. Dobrala som asi 2 balenia ale po takom mesiaci mam zas pocit ,ze mliečka mam menej, uz nemam take plne prsia ,ani mi z nich netečie, ako predtym .

arcanne2
7. jún 2019

@danianela ale ak je babatko kludne tak je to ok podľa mna, tvorba mlieka sa časom upravi podľa potreby ;) inak ja som nebrala 3x3, len 2x2 a stacilo

nikolcrow
24. jún 2022

@kika831 dobrý deň môžem vedieť ako sa u vás prejavila alergická reakcia? Ja beriem tieto bylinky 4 deň a mám Zihlavku na stehnách a laktiach Take až pluzgiere a riadne svrbia 😳

kika831
24. jún 2022

@nikolcrow ja som zacala kychat, svrbeli ma oci, tazko sa mi dychalo- musim povedat ze riadna alerg.reakcia. Musela som vysadit a postupne mi odozneli aj alerg.prejavy ale dala som si aj antihistaminikum po dohode s alergologickou. Na vasom mieste by som to pri takychto priznako h vysadila bo aby sa to este nezhorsilo.

nikolcrow
25. jún 2022

@kika831 jasne už som to vysadila a hneď mi to zmizlo..ďakujem za vašu skúsenosť