Silvester a deti

januska20
2. dec 2016

Ahojte,
mamickou som len kratko ,cca pol roka. Chcela by som sa opýtať ako je to s malickymi detmi na silvetra? Budia sa Vase deti na polnocny rachot ?
Alebo to prespia? ďakujem za Vaše skusenosti

tyelde
2. dec 2016

Ako ktore, nie kazdy ma rovnaky spanok... Prostrednu by nezobudilo ani keby nam v spalni tanky stepovali, mladsia sa strhne aj ked si sused prdne... To mas ako s dospelymi, nik nie je rovnaky 🙂

sibalka21
2. dec 2016

Moj maly sa nebudil prvy silvester, uvidime ako to bude teraz ...

janickacrazy
2. dec 2016

@januska20 S prvým synom som prišla z pôrodnice presne na Silvestra domov. Celý rachot prespal, ked prestali rachotiť, sa zobudil. 😀 Malinké deti zvyčajne spia, horšie je to už s takými vačšími, ročnými, dvojročnými, ktoré sa možu zobudiť a báť sa. Náš najmladší má teraz rok, tak uvidíme, čo bude, hádam to nejak zvládneme.

xevulax
2. dec 2016

Ja som mala deti

xevulax
2. dec 2016

Ospravedlnujem sa odoslalo to skor ako som dopisala. Ja som mala deti nespavcov, zobudili sa na kazdy suchot. Cez Silvestra vsak spia ako zabite vzdy. (Nastastie)

bosoriak
2. dec 2016

Mne sa ani raz ani jedna dcera na Silvestra nezobudila (to sa neda povedat o psovi) 🙂 Uvidime tento Silvester.

hradnapani
2. dec 2016

@januska20 moj starsi spaval od narodenia velmi slabo, ale silvestre prespal vzdy vsetky :D nikdy to nechapeme, ako je to mozne.

katrinka8
2. dec 2016

Keď boli naši takíto maličkí, tak sa nezobudili ani jeden - dcérka mala pol roka, synček mal mesiac (nie súčasne), ani svoje druhé Silvestre sa ešte nezobudili. Resp. synček sa v noci ešte budil, ale nezobudil sa primárne na hluk - aj keby nestrieľalo by sa zobudil. Keď bola dcérka väčšia, tak ostala hore dlhšie ako obyčajne, ak potom o polnoci už zaspala ako zarezaná a nezobudila sa.

renula05
13. dec 2016

Mladší syn mal minulý rok na Silvestra 4 mesiace a celé búchanie a ohňostroj spokojne prespal. Ja som ho chodia stále pozerať, ale nič to s ním nerobilo a to sme ani neboli doma, ale u tety, takže ani domáce prostredie nemal. Tento rok netuším ako to zvládne, ale v sobotu niekto hodil delobuch a on nič, aj keď to bola riadna rana. Starší syn to ako 2 ročný zvládol do pol jednej a potom zaspal. Odvtedy býva na Silvestra hore...

marcela_mate
13. dec 2016

Náš starší prespal zatiaľ všetky Silvestre a mladší tiež. U nás už od zotmenia búchajú a im sa to nesmierne páči, preto si nemyslím, že by sa báli, keby ich to o polnoci zobudilo. Samozrejme, že večer im povieme, že sa to bude diať celú noc. My sme hore, keby sa náhodou zobudili, pozrú si to s nami 🙂

si_sa_6
13. dec 2016

Veru pri každom dieťati je to iné. Kamoška má dve baby. Jedna tá prespala celý silvester vôbec jej nič nevadilo, aj keby niečo buchlo priamo pri nej a pri mladšej má zase problém, že tá sa zobudí na hocičo. že jej fakt na zobudenie stačí málo 🙂