Skúšali ste už plienky Dada?

smajluska
22. okt 2019

Ahojte mamicky, aky mate nazor na polske plienky DADA? Skusali ste ich, su dobre? Prosim poradte mi ake plienocky su najlepsie pre novorodenca.

tehlicka1
22. okt 2019

za mna super,pouzivam uz pol roka. i pre lezuna su dobre. prijemny material, nepachnu, su jemne

lubomira11
22. okt 2019

Používame od narodenia Dady fialové. Sme spokojný,

janulik242
22. okt 2019

@smajluska Aj u nas super, lepsie ako lupilu,(hoci lupilu je u nas volba cislo dva)su suchsie. A pre novorodenca som mala tusim Bella (mali ten vykroj aby nesuchali pupok) ale teraz uz to ma asi viacero znaciek.

vinejka6
22. okt 2019

Za mňa dady super 👌 a v noci neprecika, keď spinka celú noc, pre mňa bola výhoda, že mali indikacny pások, do veľkosti 3.
A aj cena je super 🙂

miriam439
22. okt 2019

@vinejka6 Akú veľkosť teraz používate a aké máte veľké dieťatko. Mám 15 kg dieťa, v noci plienku ešte nosí, spí veľmi tvrdo a problém dať ho v noci vycikať. Ráno takmer vždy precikany. Už uvažujem, že idem kupovať plienky pre deti s inkontinenciou.

miriam439
22. okt 2019

@vinejka6 Aha, teraz som si pozrela, vy máte ešte malinké bábo. Ale možno mi poradí niekto iný, či Dady sú dobré aj pre väčšie deti.

miriam439
22. okt 2019

My sme Dady 4 používali chvíľu vlani, ale vtedy ešte zrejme tak veľa v noci nenacikal, lebo nebýval precikany, teraz mi precika všetko, čo som skúšala. 😢

monique3553
22. okt 2019

Super naj plienky, odskusane

annamivo
22. okt 2019

@smajluska Ahoj, sú úplne super 👌, synovi som ich dávala a aj teraz ich dávam našej malej kočke. Dokonca (aspoň u nás) ich pomalšie precika ako Pampers a cenovo - ja chodím do pl na ne a vychádzajú tie menšie veľkosti okolo 5,5-6,5€ a väčšie 7€. Výborné sú aj zelené aj fialové, tie fialové sú myslím že trošku drahšie ako zelené, mali by byť prémium care. Ja kupujem ktoré sú a nejaký extra rozdiel nevidím medzi nimi. Ale určite odporúčam. Dcéra má 4,5 mesiaca a dávam jej ich ako sa narodila, vyskúšala som aj iné - dostali sme- ale vždy som sa vrátila k Dada.

vinejka6
23. okt 2019

@miriam439 aha, tak v tomto Vám ozaj neviem poradiť 🤔 ale čo viem tak kamoška tiež dlhoooo dávala svojmu na noc plienku (síce nvm koľko mal presne kg ani rokov), ale dávala mu tescove obyčajne a neprecikal, ale to je aspoň ei veľmi individuálne. No dúfam, že nájdete riešenie a ze Vam niekto poradi 🙂

lusy1507
23. okt 2019

Ja som ich skusila prave kvoli recenziam tu na MK. Boli fajn, ze ich maly neprecikal hned po druhom ci tretom curani. Zdalo sa mi ale, ze su malo vzdusne. Uz si dobre nepamatam, ci som mala 3ky ci 4ky. Je to moj subjektivny nazor, urcite treba vyskusat za tie peniaze. Ja som dlho pouzivala FredFlo. Lahko dostupne, lahucke a dostatocne vzdusne, sice som castejsie vymienala plienku, ale dietatko nemalo ani raz zaparenu alebo vyhadzanu ritku ci vajicka😃 co sa nam stavalo napr pri pamperskach

smajluska
autor
23. okt 2019

Maminky kolko plienok Dada c.1 by som mala na zaciatok kupit? Ako dlho ste pouzivali 1ky? Su sice do 5 kg, ale nechcem robit prehnane zasoby 🙂 Mohlo by stacit asi 80 ks a potom uz 2ky.

smajluska
autor
23. okt 2019

Mozete aj ukazat fotku aky maju plienky obrazok? Dakujem pekne 😉

nanka1986
23. okt 2019

Dada fialové. Veľmi dobre. Za mňa určite. 100x lepšie ako Lidl plienky, alebo DM baby love.

adkastofcikova
23. okt 2019

My tiez pouzivame dada fialove. Su super. Mala ma 15m a vydrzi 1 celu noc. Teraz som objednala na skusku pants zelene. Uz mame c.4 a stale je tam ten pasik, indikator precikania. Takze za mna spokojnost. Nikdy nemala ani nic zaparene.

annamivo
23. okt 2019

@smajluska Tieto máme momentálne 👍

smajluska
autor
23. okt 2019

@annamivo Dakujem 😁 pacia sa mi. Maju pekny motiv a za tu cenu no nekup to 👍 Urcite ich kupim

niky2515
23. okt 2019

Za mňa sú super 🙂 vydržia celú noc a neprecika ich

annamivo
23. okt 2019

@smajluska Rado sa stalo

najjulinka
7. jan 2020

V podstate je to fuk. Novorodenec kaka často a teda sa často prebaluje. Dada sú v Polsku lacnejšie ako Lidlove a pridu mi aj tenšie. My používame velkosť 4 na noc, na den nam stači ešte velkosť 3 .. ale dala som 4ku Dadu na noc a prešťalo mi dieťa.. Takže na den v pohode,,, Ale na noc davam Bambo....

jvasenka
7. jan 2020

Od narodenia pouzivame dady, mali sme aj lupillu a pampers ale dady su pre nas najlepšie... Pampers otras