Skúsenosti so zeleným jačmeňom?

kakali10
7. sep 2018

Zdravim, chcem sa vas spytat a zaroven ziadam o radu. Uz vela rokov ma trapi akne, masticiek od koznej som mala xy, pomohli len na urcity cas. Potom som natrafila na jacmen, vela som o tom citala a vraj vo velkej vacsine uplne skoncuje s akne. Zacala som ho uzivat v pondelok, dnes je piatok, uzivam ho len par dni ale za tych par dni sledujem katastrofalne zhorsenie pleti (az natolko ze nechcem vychadzat von z domu) na toto fakt nejsom zvyknuta. Je to normalne ? Zlepsi sa to casom? Citala som ze hej, vraj je to normalne ale na internete je popisane hocico, prosim babulky ktore s tym mate skusenost dajte mi vediet .. dakujem

jarmilafilova
8. sep 2018

@kakali10 telo sa detoxikuje. Zhorší sa to na začiatku a následne zlepší. Robim s prírodnými produktami a vzdy keď sa riesi takato ocista sa najprv prejavy zhoršia. Doplnte o probiotika este.

kakali10
autor
8. sep 2018

@jarmilafilova probiotika som si prave kupila + uzivam este zinok. Dufam teda ze sa toho coskoro zbavim. Inak este taka otazocka, nemoze sa stat ze sa plet nezlepsi? Citala som vela recenzii na jacmen a nasla som 2 recenzie kde sa stazovali ze keby mohli vratit cas tak jacmen nikdy nezacnu pit, lebo plet sa im rapidne zhorsila, zhorsena bola aj po niekolkych mesiacoch, tak sa rozhodli jacmen vysadit a uz sa im nezlepsila. Je to mozne ? Dakujem krasne za odpoved a za vase rady