So 7 mesačným synčekom nechodím na prechádzky

polacka
22. máj 2013

Dievcata potrebujem poradit. Od 4m nechodime na prechadzky, kedze moj malinky uz neprespi tolko. Ked sme chodievali tak mi v kociku prespal v pohode 3 hodiny, ale teraz uz len tak po pol hodinke az hodinke sa zobudi a kuka. Aby ste si nemysleli, ze sme stale zavreti doma, mame dom a hlevne zahradu, altanok, kde travime cas. byvavame vonku aj cele dni ak je teplo ale nechodim s kocarom po dedine. Myslite ze to je chyba? Maly ked sa zobudi tak ho aj posadim na chvilu, udrzi sa ale este je to samozrejme nestabilne, aby som ho v takejto polohe vozila, tak sa len kuka alebo nieco zuzle. Ja by som aj isla von, len mam obavy ze mi zacne plakat alebo byt nesvoj. Naposledy ked sa pri nas niekto pristavil sa zobudil a plakal, bal sa. Tak som isla len na dvor a bol v pohode. A v kocari neobsedi dlho, sak ani ho sedet nenechvam dlho, chce ist na ruky a tak. Co si myslite vy? pripadne mi poradte ako mam spachat vychadzku bez toho aby sa mi po hodine zacal nudit alebo plakat? dakujem

medynka82
22. máj 2013

Necitala som vsetky rady, ale nam na prechadzkach pomaha ak mala nieco hryzka, bud jej dam ryzovu chrumku (taku dlhu dazdovku 🙂 ) alebo kalerab, ona si obhryzkava a pozera dookola. A este nosim vzdy so sebou cely "arzenal" hraciek, ktore samozrejme po chvilke prestanu bavit a ja ich zbieram z cesty. Ale takto aspon vydrzi v kociari a ja ju nemusim vlacit na rukach. A este si vela spievame, rozpravame, ukazujem jej okolie, strasne ma rada psikov, mozno aj tvoj maly ma, tak urcite aj vy na dedine mate vela, tak sa vzdy pristavte a "porozpravajte" s kazdym 🙂

malapepka
22. máj 2013

Tiež som nečítala ostatné rady, tak neviem, či sa nebudem opakovať 🙂 Ja bývam tiež na dedine a robím to tak, že s malým chodím von doobeda aj poobede, ale zväčša len okolo domu alebo kúsok po našej ulici. Keď mám ísť do obchodu, tak to urobím vtedy, keď sa zobudí a napapá 🙂 Ja už dávam malého do kočiara sledovať okolie, ľudí, spať chodí doma do postieľky. Vždy máme po ruke hračky, cumel, keby bolo treba.
My dedinčanky máme výhodu, že nemusíme trajdať dlhé hodiny po uliciach, stačí nám dvor 😀 takže pohoda, pokiaľ vonku bývate 😀