• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Som na bábätko sama. Ako to zvládate vy?

31. januára 2009 
ja si juberiemnaruky, hned jak zacne plakat.. neviem, sice mi dostludi povedalo, ze ju tym rozmaznam, ale ja to tak citim, ked place. jednoducho niesom schopna ju nechat len tak...
31. jan 2009 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mataaaaa myslím si že robíš dobre :wink:
31. jan 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o tom plači sa dosť popísalo v téme "Když díte nechce spát", tak si skúste preštudovať :wink:
31. jan 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niki, drzim ti palce, aby si vsetko zvladla, a aspon tu najdes podporu a tak :wink: verim, ze si pre svoje babatko tou najlepsou mamou.
Ja budem tiez mamina a budem na to sama, ale z ineho pohladu - sice budem s rodicmi, ale bez partnera, takze to bude tiez zaujimave. Ale verim, ze to vsetko zvladneme :wink: Hlavne sa neboj
31. jan 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yasmina mas nastudovane Rodicovstvo je veda? :grinning: :wink:
31. jan 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sice mam pocit, ze moja dcerka je na mna dost naviazana a ja na nu, no po precitani tejto diskusie asi zmenim nazor :slight_smile: Nemam problem ju nechat samu v obyvacke na svojej deke s hrazdickou a hrackami, kludne idem na WC alebo sa osprchovat. Nemoze ani spadnut, ani si ublizit.Vie sa pohrat aj sama a myslim ze je to tak spravne. Tiez potrebuje svoje "sukromie":slight_smile:
31. jan 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja jsem male vcera nechala plakat ctvrt hodiny v postylkach, nechteli spat a tak breceli, a kdyz jsem po te dobe prisla tak kluk se doslova klepal jak ratlik a tak jsem si hned rekla tak to ne to neni to pravy
31. jan 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
geegee no jasné super kniha...som musela prečítať lebo som si myslela že "dvojky" nezvládnem
31. jan 2009 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok