Som na bábätko sama. Ako to zvládate vy?

niki285
5. okt 2008

Moja rodina je odomna daleko cize na ich pomoc sa spolahnut neviem. Manzel je cele dni v praci. zatial to super zvladame len ma napada ze nase dievcatko cez den takmer nespi. Ked od nej odbehme co i len na zachod tak spusti plac. Ako to riesite? Beriete dieta vsade so sebou? A ked uz su starsie a mozu si aj ublizit ako fungujete cely den? ja si neviem predstavit ze ju necham co i len na sekundu samu. ved moze spadnut ci si udriet hlavicku. napisete mi vase skusenosti? Dakujem

mataaaaa
31. jan 2009

ja si juberiemnaruky, hned jak zacne plakat.. neviem, sice mi dostludi povedalo, ze ju tym rozmaznam, ale ja to tak citim, ked place. jednoducho niesom schopna ju nechat len tak...

yasmina
31. jan 2009

mataaaaa myslím si že robíš dobre 😉

kili
31. jan 2009

o tom plači sa dosť popísalo v téme "Když díte nechce spát", tak si skúste preštudovať 😉

terezka044
31. jan 2009

niki, drzim ti palce, aby si vsetko zvladla, a aspon tu najdes podporu a tak 😉 verim, ze si pre svoje babatko tou najlepsou mamou.
Ja budem tiez mamina a budem na to sama, ale z ineho pohladu - sice budem s rodicmi, ale bez partnera, takze to bude tiez zaujimave. Ale verim, ze to vsetko zvladneme 😉 Hlavne sa neboj

geegee
31. jan 2009

yasmina mas nastudovane Rodicovstvo je veda? 😀 😉

euphoria
31. jan 2009

Sice mam pocit, ze moja dcerka je na mna dost naviazana a ja na nu, no po precitani tejto diskusie asi zmenim nazor 🙂 Nemam problem ju nechat samu v obyvacke na svojej deke s hrazdickou a hrackami, kludne idem na WC alebo sa osprchovat. Nemoze ani spadnut, ani si ublizit.Vie sa pohrat aj sama a myslim ze je to tak spravne. Tiez potrebuje svoje "sukromie"🙂

jolanka
31. jan 2009

ja jsem male vcera nechala plakat ctvrt hodiny v postylkach, nechteli spat a tak breceli, a kdyz jsem po te dobe prisla tak kluk se doslova klepal jak ratlik a tak jsem si hned rekla tak to ne to neni to pravy

yasmina
31. jan 2009

geegee no jasné super kniha...som musela prečítať lebo som si myslela že "dvojky" nezvládnem