Spánok 16 mesačnej

sinda11
13. mar 2019

Ahojte mám taký problém,že malá mi od narodenia horšie spáva,ale to čo robí posledné dni,je katastrofa. Zobudí sa o 3 a 1,5 hod. nevie zaspať,pýta si piť,smeje sa,chce ísť k nám do postele,keď ju dám k nám tak kope ostošesť chce sa hrať,zlieza z postele. Bežné mi spáva 1,5 hodky cez deň. Ale sú niekedy dní,keď spí aj 2,5 hodiny cez deň. Nechcem do nej pchať lieky. Len som sa už skoro rok a pol nevyspala vkusne aspoň pár hodín. Máte niekto podobnú skúsenosť? Diki


Máte niekto po

bellabell
13. mar 2019

@sinda11 a keby si zdriemnes cez den, keď spi aj dcérka?

miska_kal
13. mar 2019

ake lieky by si do nej chcela prosim ta pchat? je to podla mna normalne dieta, vsetky deti obcas taketo nespave dni mavaju. ty by si si mala cez den lahnut s nou, aby si trocha nacerpala sily na noc

lubik87
13. mar 2019

@sinda11 na večeru daj sýte jedlo nejakú kašu potom ešte skús mlieko ,od 17 tej podávaj na pitie buď kamilku alebo.materinu dusku samozrejme nesladenu ( tak isto aj kašu a mlieko) pred kúpaním aspoň 20 minút vybehať vonku..nie prechádzka ale hrajte naháňačku na trávniku akde môže aj padnúť ) potom napapať okúpať do postieľky späť dať tam mliečko alebo čajík ...žiadna telka rádio len tvoj hlas pesnička rozprávka....

karmela
13. mar 2019

@sinda11 ja mám momentálne takú 15mes 😁 v noci sme hore aj 10x ale pripisujem to zúbkom plus asi úzkosť.Ja mojej vravím pssst tíško spinkať no uisťuje sa či som tam ale zaspí.Sem tam sa stane že zaspí až po pól h smeje sa v postieľke,rozpráva ale nezapalujem svetlo ani snou nehovorím.Lieky určite nie ak tak pri zubkoch dám nurofen alebo fenistil kvapky večer.Cez deň spinka raz od 1,5-2,5h

letfenixa
13. mar 2019

@sinda11 A po tej 1,5 hodine v noci este zaspi? Moje dieta malo bdele dvojhodinovky bezne. Aj teraz (2,5 roka), ked sa v noci zobudi, minimalne hodinu je hore.

majusska202
13. mar 2019

@sinda11 my to máme to ísť zobudí a sme 4 až 5 hodín hore bohužiaľ asi je to také obdobie fakt neviem 🙄

1natasa1
13. mar 2019

Sú detičky, ktorým stačí aj kratší spánok. No to je ťažko nejak hodnotiť, keďže každé dieťa je iné a podľa mňa každé zastihne takéto nespavé obdobie. Treba to proste len nejako vydržať

evkamotka
14. mar 2019

Môj 17m spi cez den aj v noci identicky ako tvoja. Berieme to tak, ze asi musi vyrast, co uz... Tiez by sme sa radi s muzom vyspali

ladygina
15. mar 2019

@sinda11 HAHAH, beťárka riadna. Nám toto robila aj Jasmin, nenechala som ju spať cez deň 🙂 Možno blbosť, ale zabralo 🙂