Používame cookies. Viac informácií tu. OK
sapetka
19. sep 2019

@pereczova a nezobrals jej krv na zltacku?

pereczova
autor
19. sep 2019

@sapetka Nie nezobrala jej.Papať vstáva sama,budit ju nemusim.A povedala ze je trošku žlta ale že je to dojčenim.Naša lekarka má dovolenku ona ju len zastupuje.Dávam jej aj D vitamin v kvapkach a kazdy den s nou chodim von

sapetka
19. sep 2019

@pereczova tak uz snad doktorka vie co robi🤷‍♀️Ale ja by som urcite chcela aby vzala krv

kassandra25
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ellieellie
19. sep 2019

Môj druhý syn tiež tak, prvý mesiac prespal a druhý a tretí mesiac ako hodinky - bol hore presne 1 hodinu a po hodine zaspal 🙂 viac nevydrzal, ani vecer. Potom sa to zmenilo, teraz bude mať 4 mesiace, už vydrží dlhšie hore. Ja som sa ale nesťažovala, užila som si ho aj tak naplno 🙂

malfea
20. sep 2019

@pereczova ahoj, aj môj dojčený syn mal dlho žltačku. V nemocnici ani nebol pod svetlom, takže tam asi nemal vysoké hodnoty. No potom ju kvôli iným zdravotným komplikáciám brali krv a na tie hodnoty povedali, že keby ich mal po narodení, šiel by pod lampu. Nijako sa to ale neriešilo, najviac na to pomáha dojčenie a slnko.

Čo sa týka ospalosti, deti si žltačkou bývajú ospalejšie. Môjmu to ostalo aj po prekonaní žltačky, stále si rád pospí, hore je max 2 hod, väčšinou už po hodine-hodine a pól si šúcha oči a to bude mať 4 mesiace.

pereczova
autor
20. sep 2019

V utorok ideme na poradňu tak jej dam zobrat krv.Manžel má bilirunima tak možno to zohráva rolu v neakej miere

krpcurik
20. sep 2019

Nas krpcek asi do stvrteho alebo piateho mesiaca vydrzal byt pocas dna len hodinku hore, potom ostal placlivy, lebo chcel spat, a spal aj 2 - 3 hodiny, len vecer sa ten interval natiahol na dlhsiu dobu a tiez vecer tazko zaspaval, ale spal celu noc s 2 kratkymi prestavkami na kojenie.. teraz ma 11 mesiacov a spanie sa upne otocilo, pospi max. 30 minut dvakrat za den, tazko zaspava a v noci je aj 10krat hore 😀 takze ja len s nostalgiou spominam na jeho spacske casy 😀

pereczova
autor
22. sep 2019

@krpcurik unas tak isto cez den a večer tiež tažko zaspava a max 2 krat sa zobudi na dojčenie ale občas aj v noci tažko zaspi naspät

Tu začni písať odpoveď...

Odošli