Spánok dvojmesačného synčeka

20nina14
3. jan 2021

Maminky, mam 2 mesačného synčeka. Cez deň spinka a pekne... Väčšinu nám vychádza ze o 14.30 mi zaspí a ideme von a spi v kočíku do 17.15...prídeme dom dám mu papať, o 6 ideme kúpať a tak okolo 19.30 až 19.45 zas papa a popritom pospi a keď ho uložím do postieľky sa preberie a zaspí mi až okolo polnoci a pospi do 6 a potom ide spať o 9 aspi do 12 ci 12.30..poradte mi co mam robiť aby synček tak dlho nebol večer hore? Dakujem

adeladulova
3. jan 2021

Mas malinke babatko, ktoremu nevies vysvetlit kolko je hodin. Ono pozna len režim, je úžasné, ze ste si ho vytvorili (moj do 9m existoval takmer bez režimu 🙆‍♀️).. kazdy rezim vsak trva iba urcite obdobie, 2 tyzdne - mesiac, takze nezufaj.. je vsak pravda, že moj zaspaval stale okolo 21 hod (teraz ma 15m a stale takto) takze si myslim, ze to bude u vas dobre zmenit 🤗 pises ze si vecer pri papani este trosku zdriemne a ked ho prelozis, sa preberie, skus ho nakojit a hned preložiť, este kym sa mu križia očka, chápeš, teda sa s tou novou polohou stotožni lepšie. Este by som navrhla kupanie trochu posunut na neskor o 15 -20 minut, a tym padom aj spanok bude tuhší a uz by sa prebrat nemusel .. drzim palce maminka ❤

eriksonka1234
3. jan 2021

@20nina14 takto malým bábätkám sa upravuje režim každý týždeň. Myslím, že ma celkom fajn režim, čo by iné za to dali, keby sa v noci vyspali....