Používame cookies. Viac informácií tu. OK
evittam
18. sep 2019

@veronika4495 Moje obe deti spali 1-3doobeda aj poobede. A celú noc-cca 20.00-7.00

dadka36
18. sep 2019

Keď mal môj 6 mesiacov spával hodinku, 2 hodinky hore a tak celý deň. Ale v noci bol hore aj 11-15 krát na kojenie. Po 8m spal 3x po hodinke a po 12m 2x denne 1,5. Teraz ma 18m a spáva 1x denne min 2 hodky

veronika4495
autor
18. sep 2019

Ja nekojim zvyknutý je každé 3 hodiny jest v noci mi vydrží aj 5-6 hodín nejesť ale cez deň spáva každú chvíľu nemá režim niekedy len pol hodinu spi potom hodinu hore a zas by spal tak sa pýtam ci to nie je moc :D

javorinska
18. sep 2019

@veronika4495 dami ked mal 6 mes, bol skoro rovnaky ako tvoj keby vedel stat zaspi aj po stojacky, ale ani za svet, ja som ho potom nosila v nostiku a tak spal 2-3 hod, nemuseli sme stale behat aj sedet, stacilo mu asi ze je na mne prilepeny :D

siska53
18. sep 2019

@veronika4495 tak nas v noci prespal celu noc a cez den cca tak hodinu spal alebo tak cca 3 20-30minutovky . Dcera zas mala bud tiez nekolko polhodinovych spankov alebo jeden 2-4hodinovy a v noci sa budila raz. Oboch som dojcila.

domi129
18. sep 2019

Od 19.00 do 7.00 prespi. Potom rano zaspi o 9, zobudi sa o 11. Potom zaspi o 14.00, spi do 16.00 a o 19.00 zas ide buvat 🙂 Cize 2x denne

miruschkar
18. sep 2019

@veronika4495 pól ročne babo by už malo mat ako taký režim ale nás tiež spával tak hodinu a pól vydržal byt hore a spal niekedy len 30 min niekedy vyše .. to sa bude časom zlepšovať neboj

veronika4495
autor
18. sep 2019

tak to vám závidím že vám v noci prespia...náš sa niektoré noci budí pomaly každé 3 hodiny na jedenie ale zas teraz skôr kvôli zubom asi a brucho ho bolieva ale celú noc neprespal nikdy...jemu každý 6 týždňob odratáva lebo bol skôr narodený ale aj tak už aby prespal :D ďakujem 🙂

miriamik77
18. sep 2019

Ono ja viem si prestaviť, že si z toho už unavená, no podľa mňa má len také spacie obdobie... Treba sa len zaťať a neja to vydržať. Istotne to prejde a nabehnete na normálnejší režim

veronika4495
autor
18. sep 2019

ono je to skôr tak že by aj spal strašne vidno to na ňom žmolí si oči celé červené ledva otvorené ale zaspať má porblém a len sa jeduje...

tesha21
18. sep 2019

@veronika4495 moja ked mala pol roka bola na tom podobne. v noci prespala od 9. do 6-7 rana bez prestavky, ale cez den to bol horor. unavena bola ale spat nechcela,zmolila si oci a revala od unavy, v postielke rev, v kociku vonku trosku a zasa bola hore, v satke jedine ak uz bola moc unavena a to tiez nie nadlho, ak som ju dakam polozila okamzite rev. ak zaspala tak len pri flasi s mliekom a na mne, to si pospala tak najviac do hodiny, ale to som sa nesmela ani pohnut, nestacilo jej to a budila sa zasa urevana. no poviem ti bola som uz na prasky. tak som sa nastvala a mala dostala rezim. vsimla som si ze je unavena asi po 3 hodinach odkedy vstala, tak som spravila flasu mlieka, zobrala som ju do nasej velkej postele a lahla si k nej. zo zaciatku sa budila, musela som byt pri nej stale a mlieko pripravene vedla, ale postupne si zvykla.teraz ma 8 mesiacov, davam ju spat 2x denne a uz je naucena tak, ze ju uspim s flasou v posteli, prelozim do jej postielky a mozem kludne odist,pospi si aj 2-3 hodiny. myslim ze ta pravidelnost v spanku je dolezita, a potom nieco, na co si dietatko zvykne, ze toto sa deje len ked idem spinkat. drzim palce a zelam vela trpezlivosti

Tu začni písať odpoveď...

Odošli