Spánok v ohrádke

emakiki
12. mar 2013

Ahojte, prosím Vás napíšte mi Váš názor. Môže malé dieťatko občasne spať v ohrádke? Keby ju chceme využiť ako prázdninovú postielku...(ktorá by bola u môjho otca) Zháňam prenosnú postielku a zhodou okolností mi sesternica ponúkla ohrádku, ešte som ju nevidela, ale je to taká sieťková. Tak mi napadlo, že ju môžeme využiť aj takto. Malá by v nej spávala 3 týždne. Bolo by to pre ňu vhodné? Ďakujem za názor...

zuzana909
12. mar 2013

@emakiki ja keď idem k našim tiež malá aj malý teraz spáva síce v prenosnej postieľke, ale je to tiež taká sieťkovaná ohrádka, ja som im tam kúpila klasický matrac ako je v postieľke a využívame.
nevidím dôvod prečo by príležitostne nemohlo prespávať v sieťkovanej postieľke, pouvažuj nad tým matracom, lebo ten je najdôležitejší 😉

emakiki
autor
12. mar 2013

@zuzana909 tak super, to som nevedla ci tam treba dokupit aj matrac...ale ved to je najmenej...len sesternica mi hovorila, ze je ta ohradka skôr stvorcova, tak uvidim, či sa vobec bude dat kupit taky matrac... ďakujem... v piatok si ju ideme pozrieť....

zuzana909
12. mar 2013

@emakiki my máme takú klasickú obdĺžnikovú a bez problém sme matrac kúpili, veď pozri ako vyzerá a potom sa rozhodneš 😉

anjelicek26
12. mar 2013

@emakiki - jj da sa dokupit madrac a normalne fungujete 🙂 Ono je to v podstate jedno, dolezity je ten podklad, ci su okolo priecky ci sietka je uz jedno...

domak2
12. mar 2013

@emakiki dlhodoby spanok v cestovnej postielke sa neodporuca kvoli tomu ze je nizko pri zemi a tam je vsetok prach a vypary a podobne, ale na obcasny spanok uplne v pohode 🙂

emakiki
autor
12. mar 2013

@zuzana909
@anjelicek26 super, tak jednu starosť máme vyriešenú... 🙂
som sa bála, že ma tu odsúdite...🙂