Spávajú vaše detičky väčšinu noci na ciciku?

pupatko112
17. júl 2014

Mamičky Prosím, dúfam že nie som jediná ktorej 3 mesačná Dcérka spinka kľudne V noci jedine na dide? Keď jej ju vyberiem začne sa mrvit a je nekludna. Spí si mno v posteli a kojime sa poleziacky. Tak už si pomaly začínam zvykať spat tak. Prejde to niekedy alebo až keď ju odstavim ?

cinoska
17. júl 2014

my máme 6 mes. a iba 3krat sa mu podarilo zaspať samému v postieľke :( Ináč je to vždy pri kojení a potom ho preložím do postielky. No koľkokrát sa zobudí, vždy musí mať prso. Už som skúšala všeličo, no bohužiaľ, víťaz je vždy on.
Myslím, že keď sa to nenaučí za mladi, potom to bude len a len ťažšie. No čo už 😀

evening_star
17. júl 2014

Mne tak malý spával až do odstavenia - v 15 mesiacoch. Celú noc cicik v puse, a keď vypadol, tak bol hore a spustil rev...

miku1
17. júl 2014

@pupatko112 Spávala tak staršia, a aj mladšia. Len ten vek sa u nich rôzne menil. 🙂

esterba
17. júl 2014

@pupatko112 moja tak spava ked jej idu zubky alebo ma "horsi" den.

hviezdicka111
17. júl 2014

u nas to bohuzial tiez takto funguje.. nie stale, ale vacsinou je to tak...

babulka82
17. júl 2014

@pupatko112 aj naš to robil mal take obdobie (deti stale maju nejake obdobia 😀 ) a potom to nejak same prestalo,skus ho pomaly ten prsnik vytahovat ked zaspi,ak začne mrnčat tak daj spät a takto dookola.Možno raz zabudne nam to pomohlo par krat.Nejak ale sam potom z toho vyrastol a stale sa kojime,myslim počas dna.V noci už nie,vobec.