Spozná bábätko svojho otca, keď bude chodiť na turnusy?

ivuka
14. okt 2016

Ahojte, chcela by som sa spýtať, či máte niektorá skúsenosť s tým, že máte malé bábätko a váš partner chodí do práce na turnusy. Naša malinká bude mať 4mesiace a zanedlho priateľ začne tak pracovať. Možno 2 týždne v práci a víkend doma, možno viac. Mám veľké obavy ako to bude a či sa bude z neho potom tešiť a rozprávať sa a ním a tak. Bohužiaľ nemáme na výber s prácou. Za odpoveď ďakujem, Ivana

sense
14. okt 2016

Urcite spozna ak ssa jej bude venovat

ivuka
autor
14. okt 2016

@sense ďakujem veľmi pekne. venuje sa jej od narodenia vždy ako je to možné po príchode z práce a potom sa jej tiež určite bude venovať, nakoľko ju má veľmi rád a nechcez sa mu vôbec ísť preč od nás tak ďaleko

sense
14. okt 2016

@ivuka tak nemusis mat obavy....

mima4
14. okt 2016

@ivuka spozna ale vztah a hlavne puto tam pravdepodobne nebude. A tiez ziadny rodinny a manzelsky zivot ale su zeny ktorym to vyhovuje a muza maju pre peniaze

veronika295
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mima4
14. okt 2016

@veronika295 reagyje na situaciu zakladatelky.

Ak ty to povazujes za spravne, najdi si pracu na 6 dni v tyzdni a 12 hodin denne.

Peniaze vztahy netvoria ale to vacsina ludi pochopi az pri rozvodoch

cottonwomen
14. okt 2016

@mima4 hm ... ze co ty dokazes napisat, az mi oci vyliezaju z jamok ..... 😔 ☹

mima4
14. okt 2016

@cottonwomen reaguj na temu, nie na nazory inych

cottonwomen
14. okt 2016

@mima4 to sa nedalo pri tvojom prispevku .... 😔 si priam neuveritelna ..... ☹

mima4
14. okt 2016

@cottonwomen nehodnot ludi, reaguj na temu a akceptuj roznorodost postojov

veronika295
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hradnapani
14. okt 2016

@mima4 prosim ta, toto je uplne mimo co pises. Su deti rozvedenych, ktore svojich otcov videli jeden den raz za dva tyzdne /za sociku to tak bolo) a maju so svojimi otcami aj vztah a aj puto! som jedna z nich a svojho otca milujem a on mna tiez.

mima4
14. okt 2016

@veronika295
@hradnapani no nechcela by som byt s valstnym muzom a dietato 1 den za 2 tyzdne, mne by tie peniaze nestali za to. Akurat sa vraciam pracovne zo spanielska, po troch dnocha uz mi je za manzelom smutno, tesim sa dnes na neho a na cas s nim.

hradnapani
14. okt 2016

@mima4 prepac, ale si pri zmysloch, alebo ich mas zatemnene od radosti, ze ides domov? inak si to neviem vysvetlit. Ty nemas ani paru, ako sa buduje vztah medzi detmi a rodicmi v rodinach, ktore nie su kompletne a ja ti prajem, aby si to nemusela na vlastnej kozi zazivat, ale ver tomu, kto to zazil, ze vztah a puto medzi detmi a rodicmi JE! a dokaze byt aj velmi silne, hoci tvoja fantazia tam momentalne nesiaha.
toto je inak asi moj najskaredsi prispevok na tomto fore, ale velmi si ma poburila.

mima4
14. okt 2016

@hradnapani nerozumiem, preco reagujes emocne. Ja som napisala svoj nazor, ty svoj a je to ok, o tom je zivot, clovek vnima aj ine nazory, nemusi s nimi suhlasit, dolezite je respektovat sa.

kaja0210
14. okt 2016

@mima4 môj manžel chodí na turnusy. Nás vzťah je krásný. Keď príde je pozorný, láskavý a hlavne cítim na ňom, že nás miluje. Volá mi 10x denné a som na neho hrdá, že sa rozhodol postarať o rodinu a nepracocat za 500 eur a žiť z výplaty do výplaty so strachom, či nebudú výdavky navyše. Nehovorim o uvere a iných povinných platbach, ktoré musia ľudia platiť. K tomu 200 eur materská huraaa.Žijeme v oblasti kde si nájsť dobrú prácu je ťažké.
a kde každý manzel( okrem vynimiek) takto pracuje. Kto nevie nepochopi...ale samozrejme mať ho doma každý deň chcem mať aj ja. PS: môj ocino takto chodi 30 rokov. Je nás 5 deti a poviem ti do dnes moju naminu postiska, pobozka, rozosmeje a to neurobí skoro žiadny 55 ročný chlap, takte je to od ľuďoch, dôvere...

hradnapani
14. okt 2016

@mima4 nuz, neviem respektovat ak napises, ze ak dieta uvidi rodica raz za cas, tak sa medzi nimi nevytvori puto a vztah. je to proste blbost a nema to nic spolocne s realitou. ale mas pravdu, je to tvoj nazor, len ho prosim nevydavaj za platnu vseobecnu pravdu. A preco reagujem emotivne? lebo napriek tomu, ze toto je anonymne forum, sa ma taketo slova svojim sposobom dotkli. Ale inak som normalna 😉

ankat
14. okt 2016

My sa tiez vidime len cez vikend aj to niekedy jeden den deti sa tesia spoznaju tatka aj maly sa tesi ked dojde ...mame hypoteku musime byt teda takto kedze praca ohodnotena za 500euro v okoli je malo aby sme vyzili...je vela rodin co takto ziju...a samozrejme aj my by sme s nim boli kazdy den radi no neda sa...

uglybetty1234
14. okt 2016

@ivuka ahoj, nemam sice skusensot s pracou na turnus u manzela, ale myslim si, ze pokial otec dietata svoje dieta miluje a travi s nim volny cas, venuje sa mu a nie je mu zatazko ti pomoct s dietatkom a aj mat cas a chut na teba , tak nebude problem. Ved kopec ,,otcov" nechodi na ziadne turnusy a aj tak o deti pomaly ani nezakopnu. Takze tohto by som sa nebala.
@mima4 a ty sa vracias z prace po troch dnoch?! Si sa takto vykaslala na rodinu a manzela? Kvoli praci a prachom!?

Ps: ber to s rezervou, len taka od veci reakcia ako tvoj koment