Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Sťahujú kaučukové cumle z predaja?

reny1
22. júl 2014

Ahojte, neviete prečo neviem nájsť kaučukové cumle v obchodoch?! Tesco má len silikónové, v drogériách len tie staré kvetinkové za euro, a v Predeti.sk som našla jeden, hneď som ho kúpila, bol to taký dopredaj pri pokladni, potom tam majú podľa môjho názoru len tie nepekné celokaučukové... Chcela som mu kúpiť nejaký pekný ako Suavinex alebo Avent a mne pripadajú hrozne tvrdé tie silikónové... Sťahuje sa to z predaja? Lebo nechápem..

22beba
22. júl 2014

nie ja som malému normálne u nás kupila 🙂 aspon o tom neviem 🙂

lejlla
22. júl 2014

aj syncek pouziva iba kaucukove a u nas su velmi pekne a stale v predaji...zatial som si nevsimla ze by im v obchode chybali 🙂

reny1
autor
22. júl 2014

V Predeti.sk je široký sortiment všetkého, tak som prekvapená a Tesco tiež nič... Budem musieť pozrieť internet, zachvíľu bude musieť ten jeden vymeniť. A v akých obchodoch to kupujete vy?! Ja som z Nitry a neviem sa dopátrať :D

lejlla
22. júl 2014

@reny1 ja kupujem v zdravotnickych potrebach...trochu cudne,ani by som tam cumle necakala ale tam ma zatial nikdy nesklamali 🙂
chystam sa tam mozno o dva tyzdne,aknezozenies kludne sa ozvy...

reny1
autor
22. júl 2014

Ďakujeem 🙂 Tak tam by ma vážne nenapadlo hľadať, pojdem pozrieť aj ja 🙂

lejlla
22. júl 2014

@reny1 kukni...to je v meste vydajna zdrav.potrieb a predavaju tam aj protetika vyrobky a tam som ich objavila.lebo moj syncek tiez iba okruhly a kaucukovy a tam maju ozaj kasne motivy 🙂

reny1
autor
22. júl 2014

@lejlla A v Nitre?!

pribinak
22. júl 2014

@reny1 v DM drogerke bezne byvaju kaucukove cumle

sinqa
22. júl 2014

Ja kupujem kaucukove MAM ale tiez som mala problem najst, cez internet som potom objednala - lepsi vyberz

reny1
autor
22. júl 2014

Aj tam som pozerala, možno v inej som to raz videla, ale nee v tej, do ktorej chodím, mala by som zmeniť lokalitu asi :D

lejlla
22. júl 2014

@reny1 nie,nie ked chodim ku segre, Povazska Bystrica..

xarra246
22. júl 2014

Aj v lekárňach zvyknú mávať.

reny1
autor
22. júl 2014

Ďakujem baby, skúsim si viacej oči otvoriť 🙂

lusiana999
17. dec 2014

Baby krásnu ponuku kaučukových cumlíkov je od Suavinexu, je to kvalitná španielska značka, kvalitné a krásne cumlíky, klipky, flašky proste všetko!!!!

Tu začni písať odpoveď...

Odošli