Stále nekľudné trojmesačné bábo

henriett11
28. sep 2021

Maminky idem si po radu... nešťastná som 😔
od nedele je malá akosi nesvoja, zo sekundy na sekundu prejde zo smiechu na plac, uplne z ničoho nič..teplotu nema, vzdy je napapana,prebalena, odgrgnuta.. začala si pchat ručičky do ust,mozu jej uz ísť zúbky v 11 týždňoch? Prípadne mi neviete poradiť co mám skontrolovať este? Ono to vyzerá ze ju niečo boli,ale ja už fakt neviem a skoro celý den hlavice štýlom že sa sťažuje.. V noci ss
Mi budi tiež s plačom,a dnes ked sa hrala na hrazdicke, úplne šťastná a zrazu hrozný výkrik a rev...tak jej chcem pomôcť , utíšiť ju viem len na prsníku ,nic ine nezaberá...

danieladugard
28. sep 2021

Mozu zuby uplne kludne 🙂

henriett11
autor
28. sep 2021

@danieladugard aj ked nic este nevidim,hej?

fiafia
28. sep 2021

@henriett11 tipla by som na zúbky. Určitý čas to trvá kým bude v puse badať aspoň náznak. Moja dcéra mala tiež takéto bolestivé ataky. Chvíľu sa hrala, zabudla a potom prišiel z ničoho nič nárek a to sa striedalo. A mali sme to aj po očkovaní, boleli ju nôžky.

lucka_ke
28. sep 2021

môžu byť zúbky alebo bruško, môj mal prvý zúbok ako 5-mesačný

lenkapap
28. sep 2021

@henriett11 v 3-4 mesiaci byva velka spankova regresia...tiez sme zazili nieco podobne, aj presne v podobnom veku - upravilo sa do cca tyzdna, ale museli sme aktivne rodicovat...stale sa jedovala, pucila, nervozna bola, cez den nespala a v noci kazdu hodinu hore...inak kakala aj papala ako obvykle, no ani na chvilu pozerat inam sa nedalo lebo bola mala nervozna...zacali sme davat doraz na podmienky ked zaspava - zastierali zaluzie uplne, boli uplne potichu, nosili v inej polohe ako obvykle. Plus celkovo boli taki kludnejsi, nehovorili ame hlasno ani sme jej nedavali vela podnetov (hraciek) ako obvykle, len aby mala klud a nemusela sa nervacit...Raz sme aj dali espimisan ked sa nam zdalo ze ma zadrzane prdiky. No preslo to po tyzdni ako hovorim, bola to psychiatria tak chapem a drzim palce.

lenkapap
28. sep 2021

@henriett11 este dodam, ze ked to bolo najhorsie, mne napr. pomohla tepla vanicka aj rano aj vecer, dala som teplejsiu vodu ako zvycajne...mala sa mi celkom uvolnila a ukludnila, ked som uz fakt nevedela co s nou.

danieladugard
29. sep 2021

@henriett11 ano. Zvykne to trvat aj mesiace, bohuzial..

ankare
29. sep 2021

Ozaj to vyzerá,že ju dačo zabolí,chudinka. 😔

henriett11
autor
29. sep 2021

@lenkapap ďakujem za priblíženie...asi to tak bude, lebo dnes to pokračuje ,a chve by zrazu len na rukach aj to len u mna a muža,svokra sa zrazu nesmie dotknúť a po zobudení velmi rýchlo začne opäť zívať a triet si očí...tak skúsim to este nejak vydržať

veve16
29. sep 2021

Ahoj, my máme to isté tiež s 3 mesačným. Podľa mňa je to bruško. Z ničoho začne plakať, dám na prsník alebo ponosím a potom zachvíľu popŕda. Tiež sa chce len nosiť, lebo vtedy ma pokrčené nožičky a tak ho to nebolí. U nás to trvá už 2. týždeň, tak som zvedavá dokedy to bude trvať.

henriett11
autor
30. okt 2021

@veve16 zistila som, ze u nas su to tie prdikyy...

veve16
30. okt 2021

@henriett11 ja som začala dávať probiotiká Biogaja a je to lepšie.

henriett11
autor
5. nov 2021

@veve16 hej?? My mame probiofix,hnnm.. tak vyskusam

ls85
5. nov 2021

@henriett11 okolo 11-12 tyzdna byva dalsi dolezity rastovy skok babätiek, my mame doma teraz to iste… sice ten nas je uplakany aj inokedy, ale teraz to je extrem. Tiez si dava pästicky do ust, place pred aj po papani, je mrzuty… taky rast je velka zataz na tak maly organizmus, ked tato faza skonci, uvidis, co nove babo vsetko dokaze 🙂

henriett11
autor
5. nov 2021

@ls85 ďakujem ❤️