Ako na starostlivosť o noštek u 3-mesačného bábätka?

mimi242
26. sep 2019

Mam 3 mesacne babo a ide o to, ze vacsinou kazde rano mi kycha a sem tam trochu pokasliava a akoby mal soplik v nosteku...cez den je v pohode aj vecer....doktorka mi poradila mu rano a vecer dat fyzilologicky roztok a ak sa pusti soplik tak odsat....no on nikdy soplik v nosteku nema ak sa mi aj zda ze ho tam ma tak s odsavackou mu povytahujem len velke susniky co s vatovou tycinkou nedociahnem....mate s tymto niekto nejake skusenosti? Popripade ako sa starate o nostek? Dakujem

ildiko36
26. sep 2019

@mimi242 nebo nic aj mi sme to mali..maly strasne vela kychal za den a akoby mal plny nos..je to normalne..pri porode dietako je stacene v porodnych kanaloch trva to par mesiacov kym sa vsetko poriadne vyčisti v nosteku..tak mi vysvetlovala detska doktorka..a potom to samo zmyzlo ani som si nevsimla kedy

mimi242
autor
26. sep 2019

@ildiko36 dakujem a nechala si to proste tak? Ci si odsavala? Alebo davala roztok do nosteka?

ildiko36
26. sep 2019

@mimi242 davala som ten roztok do nosa a odsavala..ale nepomohlo to.potom som nechala tak..aj tie chrupavky v nose su stlacene mozno tym to je..potrebuju sa kus regenerovat

mimi242
autor
26. sep 2019

@ildiko36 dobre dakujem

ildiko36
26. sep 2019

@mimi242 nemaz zaco..musis byt trpezliva..prejde to