Strieborné náušnice pre 2 ročnú?

natalia2285
13. máj 2019

Ahojte chcela by som dať dcérke prestreliť ušká, má 2 roky a 2mesiace. Moja otázka znie, že môžem jej dať strieborné náušnice? Alebo musí mať iba zlaté? Už mala kúpené zlaté ale neviem ich vôbec nájsť 😑 .. Ešte som rozmýšľala nad chirurgickou oceľou.. Ďakujem.

zuzipolo
13. máj 2019

@natalia2285 ahoj,ak nie zlaté tak určite radšej chirurgickú oceľ za mňa,kým to má také čerstvé.to je môj názor 🙂

marya2
13. máj 2019

Myslím, že striebro časom sčerná. Zlato alebo chirurgická oceľ sú asi lepšia voľba.

lubik87
13. máj 2019

@natalia2285 najmenej alergií je na zlato takže ja by som investovala do nových. Veď už kúpiš aj za 30€ 🙂

natalia2285
autor
20. máj 2019

@lubik87 nejde o to ze to je drahé ale pozerala som strašne veľa stránok zo zlatými nausnicami ale nejako sa mi nepáčia vôbec, ani biele zlato 🤣 myslím ze strieborné náušnice sú krajšie zdobené a tak celkovo, preto som sa pýtala. Ale ďakujem ☺️

natalia2285
autor
20. máj 2019

@marya2 ja nosím striebro a ak náhodou príde do v styku s niečím z čoho z Černá tak mám super trik s ktorým to vyčistím a je ako nové ☺️ mojej dvojmesačnej dcérke som objednala žlté zlato lebo je moc malinká a tej dvojročnej som myslela ze keď už je staršia tak môže už aj striebro lebo mne osobne sa veľmi páči striebro lebo je aj krajšie zdobené aspon podľa mňa 🤣 ale radšej jej ich nedám, ešte by som pozrela aj tú chirurgickú oceľ ale tie tiež neboli bohviečo.. Ďakujem 🙂

natalia2285
autor
20. máj 2019

@zuzipolo ďakujem pozriem niečo a ak nenájdem tak predsa len kúpim aspoň to biele zlato 😀

rik01lulaka
20. máj 2019

Ja by som dala určite striebro...s mužom ho preferujeme a nie z finančnej stránky...😉 a okrem toho sa mi viac páči jeho spracovanie

natalia2285
autor
20. máj 2019

@rik01lulaka aj mne sa viacej páči striebro podľa mňa je krajšie zdobené a tak a co som pozerala biele /žlté zlato tak to ako nebolo to škaredé ale nepáči sa mi to 😀 no zas je pravda ze môže aj nemusí byť alergická na nikel.. ďakujem za názor 🙂

hennyinnsbruck
20. máj 2019

Ja som dala malej tiez striebro.. Zlato sa mi nepáči 😊

natalia2285
autor
20. máj 2019

@hennyinnsbruck koľko mala mesiacov/rokov? 🙂

lubik87
20. máj 2019

@natalia2285 ja som dala.dcerke tiež.iba obyčajne lebo sa mi nepáčili teraz má rok a pol takmer tak zhaname nové asi s.kamienkom....:) tak snáď nájdeš čo sa.ti bude páčiť a.dcerka.ich bude dobre.znasat 🙂

lubik87
20. máj 2019

@natalia2285 ja som dala.dcerke tiež.iba obyčajne lebo sa mi nepáčili teraz má rok a pol takmer tak zhaname nové asi s.kamienkom....:) tak snáď nájdeš čo sa.ti bude páčiť a.dcerka.ich bude dobre.znasat 🙂

hennyinnsbruck
20. máj 2019

@natalia2285 necelé 3mes😊

hennyinnsbruck
20. máj 2019

@natalia2285 ja som jej nastrelovacky asi po týždni vymenila keďže jej to nehnisalo ani cervene to nemala.

petruldo
20. máj 2019

ja mám u dcéry so striebornými náušnicami len výborné skúsenosti. jej ale uši prepichovali v pôrodnici, dostala zlaté a ušká jej stále hnisali, nevedela som ju toho zbaviť ani pri pravidelnom čistení. potom ma osvietilo, vymenila som zlaté za strieborné a hneď bolo po hnisaní, krásne sa dierky zahojili. a keby jednu nestratila, tak ich má doteraz

natalia2285
autor
24. máj 2019

Ďakujem za odpoveďe 🙂

lenka123321
Odpoveď bola odstránená
Zobraz