Strihanie vlastných detúreniec

060106
18. máj 2022

Ahojte chcela som sa opytat strihali ste niektora svoje malinke deturence? Moja ma 8 mesiacov ma strasne riedke vlasky a strihanim sa zhustuju ale neviem ci je to skoro alebo uz mozem poradte prosim

dskjhfdlkdjhl
18. máj 2022

@060106 Strihanim jej nezhustnu, ja som svoje deti strihat musela, lebo vzdy mali huste vlasy a potili sa-kupili sme strojcek a zobrali to raz za cas na par mm. Ale bolo to naozaj len preto, lebo sa potili.

kittykat22
18. máj 2022

@060106 striham synovi vlasy a uz chodi do skoly. Nema rad hluk, umyvanie vlasov a predstava ze mu niekto koho nepozna chniape noznickami okolo usi je pre neho desiva. Tak striham a striham 🙂 Vlasy ma krasne huste. Ale ako pisu vyssie, tak hustota vlasov je dana genet. predispoziciou. Raz som citala blog maminky co mala dvojicky. A jedno malo huste vlasy a druhe nie. Pricom mali vsetko rovnake od jedla cez strih, az po umyvanie vlasov tym istym samponom. Napriek tomu mali hustotu vlaskov vyrazne rozdielnu.

stannkal
18. máj 2022

@060106 strihanim určite vlasy nezhustnu. 8m je ešte dosť málo, mojej reálne začali rast vlasy až okolo roka.

sona96
18. máj 2022

@kittykat22 presne, ja som tiež z dvojčiat. Ja mám veľmi jemné vlasy, ná dotyk sú skoro ako detské a preto vyzerajú riedko. Sestra má silné, hrubé vlasy. Strihaním nové korienky ešte nokomu narástli.

alexka89
18. máj 2022

Ja tiež striham staršieho on má tak viac vlasov pomne...ale začala som ho strihať neskôr ako v 8mesiacoch ...vtedy väčšinou deťom prebieha proces menenia vypadávania a rastu tak načo strihať

andrejka1974
18. máj 2022

Strihaním nezhustne mám dve dcéry a jedna má riedke vlasy a druhej mám problém rozcesat kefou a strihala som až po roku

060106
autor
18. máj 2022

Dakujem moc tak radcej pockam 😁

elizabet173
18. máj 2022

@060106 strihanim sa vlasy vobec nezhustuju, pocet korienkov predsa zostava rovnaky. Ale tvoje dieta je este malicke, ja som este v roku nemala na hlave nic, dali mi klobuk pri foteni, aby som nevyzerala, ako chlapec a dnes mam hrivu, takze vsetko este moze byt inac

060106
autor
18. máj 2022

@elizabet173 dakujem

andreatytler
19. máj 2022

@060106 Ak nema pridlhe, tak netreba, aj ked na leto je fakt dobre mat kratke vlasky pri malch detoch. Neboj, nastrihas sa este dost.
Podla mna zhustnu vekom. U nas najskor rastli vlasy na vrchu hlavy. Vlasy na bokoch a vzadu boli kratke a jemnucke a velmi nerastli. Zacali az ked mal syn okolo 10 mesiacov a vtedy vlasy celkove nadobudli husty dojem.
Ja som strihala prvy krat ked mal 5 mesiacov.