Štvormesačné dieťa sa v noci budí

maegi
21. okt 2017

Ahojte
Prosím vás ma niekto podobný problém ? Maly ma 4 mesiace v noci sa mi budi skok DSS niekdy o 2-3-4 a dam mu papať nutrilon ktorý vypije polovicu a ked ho uložím neche spinkať zaspi na 10 minút a zas je hore a mrvy sa stale ja ho uspavam ze mu hovorim ššš a tapkam po zadocku potom zaspi zas na niaky cas 15-20 min a zas je hore a stale ho musim tapkat aby spal inak by sa úplne prebudil .. a takto to ide nonstop ... on by aj chcel spat ale nedá sa mu a mrvy sa a hýbe

domak2
21. okt 2017

Neviem co je skok dss, a podobny problem ma polovica rodicov 😀 neboj , prejde to...raz 😅

maegi
autor
21. okt 2017

To je peklep ... ze stale sa mi tak budi .. nepríde mi to úplne normálne .. možno nikto vie preco sa to deje .. lebo on chce spat ale nedá sa mu a stale sa hýbe mrvy otáča

babulkomale
21. okt 2017

nie je to ten typ dietata co potrebuje zabalit, lebo ho rusia vlastne pohyby? Je tu o tom vela informacii v podobnych temach.

siska53
21. okt 2017

@maegi nema reflux? Odgrgnutie?
A mrvi,nie mrvy!

U takych malych je bezne,ze sa budia. Nasa,kym mala koliku,bola aj hodinu-dve hore,nez zaspinkala..
A svokrov brat mal obrateny rezim cely prvy rok. Ich mala na nervy,lebo cez den sa musela starat aj o svojho starsieho syna.. To bolo pre nu velmi zle.. Vobec sa nevyspala..

haimi
21. okt 2017

Moze to byt viac veci, alebo aj ziadna. Ked ma koliky, co je mozne, daj do kazdej flase kvapky sab simplex. 10-15 kv. , uz si nepamatam. Niektore deti maju problem s nutrilonom, skus zmenit mlieko. Moja mavala koliky, sab simplex pomohol

maegi
autor
21. okt 2017

Ja dávam espomisan pred každým jedlom .. ma aj reflux ale nutrinol zahustujem nutritonom a máva občas problémy ze si vecer neodgrgne .. koliky nema uz ma 4 mesiace .. on neplače vobec vecer iba nechce spat

deti95060810
21. okt 2017

ak sa mrví, nie je mu teplo?
ale ak je ticho tak to je ešte ten lepší prípad, moja jedna dcéra zvykla revať celú noc. A takto deň čo deň. asi tak pol roka....ani spať, ani jesť....a lekár že jej nič nie je, že to je len taký typ dieťaťa. Ani nepriberala....skôr chudla. Nakoniec sa to skončilo keď mala asi tak rok, a my sme si povedali že NIKDY žiadne decko nechceme. no samozrejme povedať sme si mohli....o pár mesiacov prišlo ďalšie dieťa a to bolo ešte horšie...😲

xxxkatka
22. okt 2017

@maegi moze ho palit zaha ked ma reflux a preto je zo toho nervozny. To, ze ma 4 mesiace neznamena, ze nemoze mat koliky resp. nejaky mierny problem s travenim. Dalsia vec je, ze moze to byt spankovy problem- vela spi cez den resp. po poobednom spanku sa budi neskoro (aj ked nemusel spat na pocet hodin dlho, ale vstal co ja viem o 17.00).

oliali
21. jan 2018

Nas maly tiez maval v noci pauzu od spanku... vedel byt hore aj hodinu a pol kym som ho znovu uspala... on neplakal ale vyskal si, hral sa, mrvil sa... ked sa unavil (pripadne aj vykakal) tak som ho nakojila a zaspal... preslo to, teraz ma 6 mesiacov a preberie sa len na krmenie a hned zase zaspi....

maddie1711
21. jan 2018

Skús mu vyvysit postieľku tak že podlozis nohy tam kde ma hlavu knihami alebo sú na to také kliny pod matrac. Možno ho páli Zaha tak ako písala kocka vyššie. Môj spal na vyvýšenom asi pol roka

maegi
autor
21. jan 2018

@maddie1711 moj ma uz 7 mesiacov a stale vela vracia a urcite ho Páli záha ... vzdy ked je na zemi začne plakať nespokojný je a ked ho zoberim vzdy sa vyvracia .. a spi stale zle

mia407
21. jan 2018

aj podla mna je problem v mliecku.asi mu je tazke a boli ho brusko.ved ani dospely nezaspi ked ho boli brucho.kebyze sa dobre napapa,odgrgne tak hned zaspi,lebo ho to tahanie unavi.

maddie1711
21. jan 2018

Tak potom skúsiť vysadiť.nutriton mne povedala gastro dr že je to blbost A radšej mi odporučila homeopatika gastrocinesine

mia407
21. jan 2018

Ja nedam dopustit na mlieko Humana,perfektne,teraz mame dokonca mliecko na dobru noc.A samozrejme kvapky Babycalm,kde su etericke olejceky.Odkedy ma Humanu tak mi prespi celu noc,takze od 2.mesiaca.

pieksamaki
21. jan 2018

pomasruj mu brusko,ked je tvrde bude to tym,ze ho boli,cize travenie.tiez si myslim,ze je to tym palenim zahy a neodrgugnutim.ja mam malu v noci vo zvysenej polohe, je v perinke,a ta perinka celou plochou na velkom vankusi,tak aby netrpel chrbatik ,aby jej to mliecko neslo hned naspat zo zaludka do ust,nakolko ju nevladzem v noci zdvihnut a cakat kym odgrgne.to spim vedla nej,ale nevladzem...niekedy mi v noci kaka.cize riesim brusko,pomasirujem, nasledne sa ,nie vzdy,vykaka a potom spi lepsie, alebo aj dudlik musim riesit,ze ked vypadne,tak musim dat spat,inak by sa mrvila,az do zobudenia.....uvidis,vycitis,bude sa to menit....o par mesiacov to budu aj zubkz co ich budu zobudzat....a tak