Štvorročný syn nemá kľudný spánok

vevericka787
29. mar 2016

Ahoj. Moj malý bude mať 4 roky a už od narodenia nespával celú noc, no už to bolo fajn, maximálne sa napil raz dva krát a spal. Teraz asi dva týždne sa len prehadzuje, hovorí, že ho bolí zúbok,pritom cez deň to ani nespomenie, sto krát chce piť, že je smedný, chodí cikať aj 6 krát, ale preto, že nevie spať, stále kope nohami mrnčí a volá mami, mami, prosím neviete, čo za tým môže byť? Večer normálne sám sa pýta spať zaspí ukážkovo a o hodinu sa s mrnčaním zobudí. Máte niekto podobnú skúsenosť? Prosím o radu uz som zúfala a po tých dvoch týždňoch strašne unavená

zanet63
29. mar 2016
Používateľ zanet63 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zanet63.

fuha to sa ti ani necudujem ze si unavena, to by bola snad kazda z toho unavena.. neskusali ste ist k doktorke?

janinah
29. mar 2016

zubky skontrolovať

jamelia
29. mar 2016

Neboji sa niecoho? Nezacal napr. chodit do skolky? Treba zistit, ci je to fyzicke alebo psychicke. Spi sam v izbe alebo pri vas? Drzim palce, az to rychlo prejde.

vevericka787
autor
29. mar 2016

do školky chodí od septembra a chodí tam rád, a spí s nami

milota164
30. mar 2016

aj moja (4r) sa budi a plakava a nie je to vzdy po tazkom dni, niekedy spi dobre cez tyzden ked chodi do skolky a ked je pohodovy den cez vikend tak place.nie je to kazdu noc ale stava sa nam to este. Drzim palce nech to prejde alebo nie je aspon tak caste. Ak je to takto zrazu a kazdy den, skusila by som to asi spomenut lekarke ked to neprestane

silvid
1. apr 2016

ahoj na slaby spanok su bylinky ktore mozu aj deti. my doma uz len bylinkujeme deti vobec chore nebyvaju...

milamil
12. apr 2016
Používateľ milamil je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od milamil.

skus vyskusat tinkturu UKLUDNUJUCA ZMES - zmiernuje napatie a stres, ukludnuje a posilnuje nervovu sustavu a priaznivo ovplyvnuje kvalitu spanku. Mame ju vyskusanu, dava si ju aj moj muz tiez sa v noci budil a sa mu to zlepsilo a davam to aj mojmu malemu bude mat 4 roky a tiez bol taky nekludny v noci sa budil a krical na mna. Teraz spi uplne v pohode dalo by sa povedat, ze prespi celu noc 🙂 Mozu to uzivat deti od 3 rokov a je to kombinacia valeriany, srdcovnika a medovky - uzasne bylinky!!!!!!!!!! Urcite stoji za vyskusanie. Kupila som to tu http://www.teamarket.sk/tea-caj/eshop/0/3/5/282-Tinktura-kvapky-macerat-z-bylin-Ukludnujuca-zmes

vevericka787
autor
12. apr 2016

veľmi pekne ďakujem za rady, bylinky sú super ja som istý čas bylinkovla, tak určite vyskúšam 😉

ajuscha
12. apr 2016

Ahoj, môj syn je už síce "veľký" chlap, má 10 rokov, ale pamätám si aj ja na tie nekľudné noci, keď mal tak 3 až 4 roky. Spával so svojou mladšou sestričkou v detskej izbe, teda mimo nás rodičov. Vykrikoval, budil ma tak, že stál pri mojej posteli a mrnkal...niekedy sa stalo, že som za ním išla až 6 krát za noc...tiež som z toho bola dosť unavená, aj manžel, pretože ráno nás čakala práca a boli sme nevyspatí...nechápali sme, čo sa s ním deje...on si to ráno v podstate ani nepamätal...trvalo to síce chvíľu, kým to prešlo, nejako sme to neriešili a ono sa to samo vytratilo...syn spával zle určité obdobie aj z dôvodu zväčšenej nosnej mandle...dali sme ju von a potom to utíchlo...viem, že sa mi to hovorí ľahko, ale musíš byť trpezlivá 🙂 prejde to, uvidíš 😉 pokiaľ na synčekovi nevidíš nejakú zmenu správania či zdravotného stavu , nebude to myslím nič, čo by sa "samo" nevyriešilo... 😵

klauudi
16. máj 2016

Jaj súcítim so všetkými mamami čo nevedia čo je to spat celú noc. My sme sa nevyspali už 3r. Od narodenia náš syn nespava celú noc. Keď bol bábätko tak sa budil na časté dojčenie niekedy aj každú hodinu stačilo mu trošku potiahnuť a zase zaspal a dokola. Asi moja chyba že som ho na to naučila. Bol veľmi maličký keď sa narodil mal len 2300g. Tak som bola rada že papá. Myslela som si že to skončí keď prestanem kojiť. Tak mi to všetci hovorili že to potom prejde. Ale nie. Damián sa mi budí aj 5 krát za noc s plačom a nervami. Niekedy sa až zlaknem čo sa deje. Lebo on mrnci alebo plače a kope do periny. Stáva sa že keď k nemu prídem tak kope a trhá so sebou a nechce ani na ruky ani biť v postieľke. Občas mám pocit akoby bol na mesačný lebo nevníma ani keď na neho hovorím. Ako z hororu. Bojím sa ho dať spať do veľkej postele v jeho izbe aby si neublížil alebo niečo. Má niekto takúto skúsenosť že dieťa bolo až takto nervózne?