Surový zemiak. Čo malému môže chýbať?

knife4night
4. sep 2009

Dobry vecer,
Sorry neprehladaval som stranku, ak tato tema bola skor sorry
Maly clovek, Janko(16 mesiacov), unaveny, ubehany, najedeny, aj vody bolo dost
mi zacal jest cerstvo osupane surove zemiaky.
Vie niekto poradit preco a co mu chyba?

sarinkam
4. sep 2009

Taky je jm a deti to delaji po me, proste nam to chutna, dam si vzdycky platek 🙂 🙂

jabjunka
4. sep 2009

Doma je jíme všichni.Když loupu,chodí mi ujídat manžel,děti i psi. 😀 Prostě nám chutnají. 🙂

womenne
4. sep 2009

naši mi ich tiež chodia kradnut,nič mu ztoho nebude... asi je pre nich chutnejši tak chrumkavy 😀 ja som to neskušala tak ani neviem ako to chuti 😀

domulienka
4. sep 2009

Ja ich jem odmalicka,a moje baby tiez ,doslova mi kradnu z hrnca 😀 a najmensia uz zacala tiez,ked vidi ze cistim zemiaky tak dobehne, daj,daj 😉 nepatrala som preco proste nam chutia 😀

titkovamiriam
4. sep 2009

chyba škrob-neboj moje deti ich jedia od mala do dnes 😀

alex
4. sep 2009

ja ich tiež milujem, ale už dlhšiu dobu mi po surových zemiakoch je zle, neviem prečo, a pritom mi tak chutia ☹

timbouctou
4. sep 2009

alex - já nemohla vůbec nic kde byl bramborový škrob skoro dva měsíce, když jsem čekala malého. To zas přejde 😉

knife4night - to máš dobrý, že byly oloupané. Náš ďábel mi chodí do igelitky okusovat ty slupky z nich 😝

majenka
4. sep 2009

Já je také jím a malá je zbožňuje...rozhodně více, než vařené 😅

dorotka
4. sep 2009

ami sa nevedela dockat kym navarim a tak vzdy chcela surove a zvykla si na to a doteraz ich vypytuje

anta
5. sep 2009

Mně se to stalo taky, že jsem oloupala bramboru a šup, synátor ji měl v puse, já jí taky občas ochutnám syrovou, nic nám z toho není, tak to neřeším 😀 😀 😀

sveva
5. sep 2009

aj moja staršia tiež chodí kradnúť surové zemiaky. A niekedy keď idem čistiť zemiaky nájdem obkusaný zemiak. Ani neviem kedy to stihne. 😀 Proste jej chutia a vôbec to neriešim, aj ja som ich jedla a veľmi mi chutili.

blumka
5. sep 2009

aj terezka mi chodi kradnut 😉 aj ja ked supem tak si trosku dam takeho suroveho 😀

ygreen
5. sep 2009

taky je jím a trochu si je i osolím 🙂

katun
5. sep 2009

ako mala som surovy zemiak milovala 🙂

dadulka19
6. sep 2009

aj moje baby ľúbia surový zemiak 😉

kacka79
7. sep 2009

Tak my taky chroupeme, dám Fílovi vždycky jen kousíček a má to jako pochoutku, nemyslím si že by mu něco chybělo...prostě to mají rádi 😎

ingulka
7. sep 2009

aj ja ked som bola mala som to mala hrozne rada, teraz uz pomenej... 😉 asi mi nieco chybalo.. mozno skrob 😉 ved je to zeleninka ako kazda ina, tak sa netreba trapit a zamaskrtit si 😝

ivusa82
7. sep 2009

my papame surovy zemiak od roka...velmi mu chuti...vzdy ked varim..musim mu dat...aj tri kusky (ako hranolky),, ja som to jedla od malicka a aj jedavam,,,takze to ma po mne....,
nemyslim ze mu nieco chyba...je to zdrava zelenina ako kazda.....ak spapa zemiak...skus aj inu surovu zeleninu...filipko papa aj karfiol,brokolicu, nema problem 😉

nikollette
9. sep 2009

Ja to jem tiež, mňam...
proste mi to chutí, keď varíme niečo zo zemiakov, a pri čistení si vždy dám 😉 😀

kutcher
27. sep 2009

Nas na stredni ucili, ze skrob v syrovem stavu zpusobuje strevni a zaludecni potize, nevim, ja to nejim🙂

ibolia
27. sep 2009

Ahoj, taky jsem jídala surové brambory. Dokonce jsem si chodila i na řepu, která se dávala králíkům a nic mi z ní nikdy nebylo. Pravdou je, že škrob způsobuje střevní potíže, ale myslím si, že v tak malém množství to nebude nic drastického.