Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Syn napína a dvíha nohy - prečo to robí?

veronika4495
30. mar 2020

Ahojte prosím vás o radu neviem ako to lepšie opísať ale...Môj syn má rok a asi včera som to tak viac postrehla začal ako keby napínať nohy a dvíha ich také napnuté hore niekedy pri tom celý očervenie raz som zazrela že aj tak prevrátil pri tom oči...ono to vyzerá ako keby tlačil ale ja mám skôr pocit že jemu to robí dobre 🙄 väčšinou pri tom neplače a keď ho preruším prestane neviem ako ho to odnaučiť robí to aj v noci...neviete mi poradiť?

acer11
30. mar 2020

@veronika4495 neurológia?

veronika4495
autor
30. mar 2020

@acer11 my sme na neurológiu chodili chvíľu kvôli tomu, že sa zachádzal bolo mu robené aj EEG vtedy mal všetko v poriadku tak nás odtiaľ vyradila...tiež ma napadlo ísť tam len ja neviem či to nerobí schválne že sa tak napína nedávno mal taký ako ekzém na stehne svrbilo ho to ešte trošku aj má vtedy sa tak zvykol napínať a škrábať teraz neviem či mu to ostalo alebo čo to zas robí...len keď je teraz situácia taká aká je nechcela som hneď behať po doktoroch preto ma zaujímalo, či ste niečo podobné nemali aj s vašimi deťmi....

malicky192
2. sep 2020

@veronika4495 môžem vedieť či to robí ešte a ci ste sa dozvedeli prečo to robi

veronika4495
autor
2. sep 2020

@malicky192 áno robí to stále...pravdepodobne sú to ako autostimulácie robí to hlavne pred spaním...vraj keď sa to povie škaredo je to ako ,,ukájanie" mal by z toho vyrásť, že niektoré deti to zvyknú robiť

Tu začni písať odpoveď...

Odošli