Syn stále tlačí

edita103088
5. feb 2015

Ahojte!Moj syn sa vnoci budí nato,že hlasno a silno tlačí ako by chcel kakat,ale večer pred spanim mal stolicu a ani s prdikmi nemáme problémi.Máte stým skúsenosti?

eeffka
5. feb 2015

@edita103088 Mam , moja mala brucala ako medved 😀 😀 😀 , neviem to lepsie popisat, trvalo to asi 2 mesiace, nic ju nebolelo, vsetko fungovalo ako malo, len proste nadranom k nam prisiel medved 😎

ichbinich
5. feb 2015

@edita103088
@eeffka
Ja som tomu hovorila prdiaca hodina 😀
Ked mali deti par mesiacov, pucili, tlacili, vzdychali, ale spali. Len ja nie 😉 Ja som cakala, ze kedy zacnu revat 😀
Ako prislo, tak aj odislo. Ked mu naozaj nic nie je, tak sa pokusit to ignorovat...

edita103088
autor
5. feb 2015

tažko sa to ignoruje..kvoli tomu nespávam ani ja.Synček má tri mesiace a dva mesiace to uz trva,ked sa pýtam lekárky čo to je tak mi neodpovie.

ichbinich
5. feb 2015

@edita103088
Ja viem, ze sa to neda velmi ignorovat. Ale proste, "je to tak".
Aj kolega sa mi "stazoval", ze jeho syn to mal, tak som mu povedala, ze to poznam. Bol trochu kludnejsi, ked pocul, ze to nie iba jeho syn 😉 Mali to moje obe deti.
Ako som uz pisala, ja som spala ako mys na vreci, lebo som cakala, kedy sa rozrevu... Ale nic, oni spali pekne dalej... 😉
Ale fakt, ono to odide aj same. A pokial naozaj chudak netrpi kolikami (ale to by asi naozaj aj reval), tak treba iba preckat...