Synček stále plače

darina2711
25. máj 2020

Žienky,čím to môže byť že mi drobec dnes často plače?teplotu nemá,práveže v noci spinká a dobre a dlho a cez deň málinko a dnes práveže aj cez deň často... Papa normálne,od včera máme nové um.mlieko.Place keď sa nosí,keď lezi,stolicu má denne...som mamou 1 krát a zrejme si všetko moc beriem ale aj tak vám budem vďačná keď sa niektorá podeli,ak to pozná tiež...dikes

deti95060810
25. máj 2020

môže to byť aj taký typ dieťaťa....moja jedna dcéra neustále plakávala. Ani spať nechcela, ani jesť, slabo priberala....Chodili sme často k pediatrovi. On len skonštatoval, že to je taký typ dieťaťa....Po roku sa situácia zlepšila.... ale doteraz pre hoc akú blbosť sa rozplače....

vikusjk
25. máj 2020

@darina2711 a ty si v pohode? myslim ake pocity mas, ci nie si napata, vystresovana atd. Lebo dieta to vyciti a ked mama nie je v pohode, ani babo nie je v pohode, darmo ho budes hojdat, nosit...

darina2711
autor
25. máj 2020

@vikusjk ale hej,boli dni keď som fakt bola nervózna a on v pohode....tak snáď ma len zly deň🤔

vikusjk
26. máj 2020

@darina2711 aha, on plakal takto len jeden den? Ja ze ti takto place dlhodobo. To moze byt hocico, prdik, ktory ho boli v brusku, zubky, malo spanku... ak to nebude trvat dlhsie, tak to netreba hned riesit ;)

darina2711
autor
26. máj 2020

@vikusjk hm len jeden deň🙈ja viem som v tomto hrozna,a to som si hovorila že nebudem riešiť každú blbosť,je to prvé a asi posledne bábo tak som v tomto uzkostliva🙈🥴