Synko sa stále otáča pri prebaľovaní

bielamacka3
30. máj 2016

Chcem sa opýtať, ako mám tomu môjmu synákovi vysvetliť, aby sa pri tom, ako ho prezliekam a prebaľujem, nepretáčal stále na bruško. Keď mu dohováram, nič, keď sa hnevám, smeje sa. Myslela som, že obdobie neposlušnosti začína až najskôr u dvojročných, môj má sedem mesiacov. Takže namiesto piatich minút ho prezliekam aj dvadsať minút, potím sa jak dostihová kobyla a rovno môžem ísť pod sprchu. No, aspoň mám zadarmo posilňovňu, lebo otáčať 8 a pol kila dí zabrať. Prezliekam ho na posteli, lebo keďže je tak hyperaktívny, na prezliekacom pulte si netrúfam. 😖

nelinka2009
16. okt 2017

Inak trpezlivost ruze prinasa

kissinka111
23. okt 2017

tak toto ja mooooc dobre poznam :D vrtulu mam doma aj ja a stale sa pretaca a to ma 11 mesiacov :D niekedy uz nepomaha ani ked mu dam nieco do ruky. ja som ho prebalovala uz aj tak ze nohami som mu zaistila ruky vyzeralo to ako ukrizovanie ale inak sa nedalo nastastie to netrvalo dlho vzdy si nieco nove vymysli ako sa vykrutit ale chce to len prax a pevne nervy i ked nebolo by na skodu keby tie nervy padali z neba dakedy 😀

siska20
23. okt 2017

My máme doma ten istý problém a nepomôže nič. Naučili sme sa už len za pochodu prebaľovat... Či na brušku, či postojačky...

jankaga
23. okt 2017

Hehe taknie som sama, comatakyto "problem" ☺️☺️☺️to som rada

anjika42
23. okt 2017

dnes si zase milé dieťatoo .... už dvojročné zmyslelo, že nebude spať v postielke...a revalo dve hodiny na celý barák a zaspalo konečne, tak neviem, či chcelo spať vo veľkej posteli, alebo už sa unavilo - ale mám nervy viete v ktorej časti tela

asocial
25. okt 2017

@anjika42 chudak chlapec, to si ho nechala revat dve hodiny, az zaspal od revu od unavy??
tak nebol unaveny, bolo take tazke ho dat neskor?

:/

anjika42
25. okt 2017

nie, manžel pri ňom ležal, ale tak dlho to proste trvalo

asocial
25. okt 2017

@anjika42 a co takto respektovat, ze nie je unaveny?:/

anjika42
25. okt 2017

bolo desať hodín večer... mala som s ním pozerať modrého koníka?

anjika42
30. okt 2017

už som sa niekam prihlásila, dátum a miesto nemusí nikoho zaujímať

nelinka2009
30. okt 2017

@anjika42 nikoho to ani nezayjima a to je to, co ta trapi a preto to tu vypisujes, ja mam cas mne maly pokojne spi