• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tancujú vaše bábätka radi pri hudbe?

3. júla 2009 
Ahojte,
aj vase babatka tancuju pri hudbe? Aspon myslim ze je to tanec :grinning: ked pustim hudbu pretoci sa na brusko a zdvihne sa na rukach a zacne sa knisat zo strany na stranu :grinning:. najprv som si myslela, ze je to nahoda resp priprava na lezenie, ale zistila som ze to robi len pri hudbe. Najviac ma rada "No stress" a "Poker Face" :grinning: :grinning: :grinning:
1. júl 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
este som zabudla dodat, ze sa hybe presne do rytmu a obcas pri tom vydava aj zvuky podobne spevu :slight_smile:
1. júl 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mala musi byt podarena,ked uz tak tancuje. :grinning: Náš sa začal hýbat,až ked mal niečo po roku :slight_smile:
1. júl 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj naša zbižnuje Poker Face, stoji pri tom a v kolienkach sa pohupuje a vydava vysoke pistave tony :slight_smile:
1. júl 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jj Poker Face je in aj u nas :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
1. júl 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a skusali ste aj Gummy Bear? Aj to je nasa oblubena :grinning: Ale ked jej pustim videoklip tak len kuka a netancuje, ale ked MP3 tak hned zacne :slight_smile:
1. júl 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nasa tancuje pri vsetkom aj ked zvoni mobil... :grinning: :grinning: :dizzy_face:
1. júl 2009 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mywiel :grinning: aj nasa to zacala robit pri zvoneni mobilu, manzel ma no stress ako zvonenie :grinning: Len ma udivuje ze zatial sa jej nechce ani lozit, ani sediet len tancovat :slight_smile:
1. júl 2009 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som na krpca vyskusala vetko,ale vyhralo country.bude po mame :slight_smile: len dufam ze nie vo vsetkom lebo si zacnem trhat vlasy uz teraz :grinning:
2. júl 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
2. júl 2009 o 22:30 • beatabe
autor
dnes rano nasa babula zacala tancovat uz aj bez hudby a zacala si do toho aj spievat, sice len jeden ton, ale pre zaciatok staci nie? :slight_smile:

karelka - u nas je hudobnik tato a aj ma obcas usmernuje aby som jej pustala nieco kvalitnejsie -Led zeppelin, Deep Purple a pod ale na to netancuje, to skor pocuva...
3. júl 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, moj syn je strasne velky tanecnik od malicka, on tancuje aj na zvuk mikrovlnky, pilenie, mixer a pod. vrti sa do stran, ide do kolien a tancuje aj rukami :grinning:
3. júl 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuzanat - jeeej to musi byt chutny :grinning: :grinning: :grinning:
3. júl 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok