Telepatia medzi mamou a dieťaťom. Existuje?

sasenka
14. júl 2008

Myslíte že taketo niečo existuje? Že matka a dieťa su nejako neviditelne prepojené?
Ja som mala taký zážitok a odvtedy tomu verím:
Boli sme u našich, ja som šla do dverí prvá, za mnou manžel a zabudol ich zatvoriť 😠 (ale ja som to nevedela). Naši maju vchodove dvere nad dosť prudkým schodišťom, male odpočívadielko a hned kamenné schody.
Malá bola v chodítku a sedeli sme v obývačke, moja mama v kuchani, rozprávame sa, malá si chodila (mala vtedy asi 9 mes.). A mna zrazu prešiel čudný pocit, akoby ma niekto chytil, alebo ja neviem, čo to bolo, len som sa postavila že "Kde je malá?". Otec ešte vraví, ved asi v kuchyni a ja som sa postavila a šla presne k tým schodom. Malá tam stála, v chodítku,m asi 5cm od okraja, ešte 1 krok a.... nechcem ani pomyslieť 😖
Proste ten čudný pocit, čo som mala jej zachránil život.... Čo to bolo, dodnes neviem.

Mali ste niekto podobný zážitok?

danullinnka
14. júl 2008

Ahojky,určitě něco takového existuje.Taky se mi párkrát stalo,že jsem hned vstala a kluci tzv.krok od úrazu.
Moje segra když byla menší,tak byla s tetou pryč a jezdila tam na kole a rozbila si hlavu,mamka říkala,že měla hrozně divný pocit a bylo ji tak nějak divně,pak přijela teta se segrou a s rozbitou hlavou.
A nedávno měla segra nehodu a říkala dědovi,že si bere tatkovo auto.Dědovi se v noci den předem zdál divný sen a celý den byl nesvůj,v noci volala segra,že jí hoří auto. 😢

fyalynka
14. júl 2008

ahoj, no ja tomu verim, mam x-takych skusenosti, aj ked nastastie neslo o "zachranu" zivota,
alebo uraz!!! Ja to mam s mojou maminkou 😉 Vela X sa nam stalo, ze sme jedna druhej volali
v ten isty moment, ale napisali sms sekudnu po sebe! Vzdy si robime z toho srandu, ze telepatia
funguje, ze myslime na seba v rovnaky cas 🙂 Alebo obe povieme naraz presne tu istu vetu... 😕
Niekedy az nechapeme, ale ja som rada,ze mam s maminkou take "spojenie" 🙂

Ale spomenula som si, ked ste tu spominali aj tie neprijemne zazitky, ze aj my sme v rodine
istym sposobom citili, ze nieco nie je v poriadku. V januari mi zomrel dedko a v ten hrozny
den, som bola stale nejako mimo, nedokazal som sa sustredit, stale som pozerala na hodiny
neviem z akeho dovodu,bola som nervozna. Moj bratranec mal strasne bolesti hlavy cely den,
a moj brat mal vnutorny pocit, ze "musi" ist domov po praci ( byvali sme s dedkom ), tak zobral
aj priatelku k nam, inokedy isli do mesta a tak, prisiel az vecer, ale teraz nie. A par minut na to... 😢

mywiel
14. júl 2008

Sasenka ja tomu verim, moja mama nasla takto sediet mojho maleho brata na parapetnej doske, mal asi 3 roky vtedy a byvali sme na 5tom poschodi, takze to bolo stastie. Zrazu ho vsade zacala hladat a on sedel z vonku okna a dokonca aj zahrnul zavesy takze sme ho hned nevideli, ale dopadlo to dobre ufff... 😕 😲

bianca
14. júl 2008

ahojte.Ja a moja mamina sme jasny priklad.Telepatia nam gunguje na 370 km dokonale.Dokonca si niekedy aj naraz zavolame a ked pocuje obsadzovaci ton tak uz viem ze aj mama mala rovnaky napad

schwarzovka
14. júl 2008

taky jsem zažila, když bylo malýmu asi 2 měsíce, tak jsem se v noci z ničeho nic probudila a prostě jsem ho musela zkontrolovat....a nedýchal ☹ ☹ , naštěstí, když jsem ho vyndala z postýlky, tak se hned nadechl a spal spokojeně dál....2. den jsem letěla koupit nanny 😔 ....ale prostě to bylo z ničeho nic....nikdy jsem ho takhle v noci nekontrolavala a najednou ten pocit.... 😔

marinka
14. júl 2008

schwarzovka, to je tada zážitek, ještě štěstí, že to dobře dopadlo!

Určitě tohle napojení mezi mámou a dítkem funguje, tak už jsem se o tom několikrát přesvědčila. Naposledy včera, malá si dolezla do koupelny, většinou kouká na pračku nebo do vany 😀, no a včera jsem taky najednou ucítila divný pocit a letím se na ni mrknout a jí se podařilo otevřít krabici s práškem, který byl všude kolem a myslím, že by byla jen otázka času, kdy by ho začala strkat do pusy 😖

lienockaa
14. júl 2008

pridam svoj zazitok..ked som mala 13 rokov, bola som na prazdninach u babky, cca 70 km od nasich..bohuzial, v jeden den som sa rano zobudila a zistila som, ze som dostala svoj prvy MS, vedela som o co ide, ale nemala som pri sebe "potreby"..baby, neklamem, moja mama dofrcala asi za hodinu na to, autobusom, bez toho, ze by som jej volala, alebo ze by jej volal niekto iny..prisla akurat vo chvili, ked som sa odhodlavala oslovit svoju vtedy vyse 70rocnu babku, ze mam problem..proste mala pocit, ze musi prist, ze ju potrebujem..kupila mi "potreby" a vsetko dobre dopadlo..😀

duskaf
14. júl 2008

Iste niečo také existuje. My to máme so sestrou, ale odkedy sa mi narodili detičky je to slabšie ako inokedy, možno preto, že teraz to má fungovať medzi mnou a mojimi pokladmi.

julia225
14. júl 2008

tak s tymto mam osobnu sjusenost...mala sa mi narodila v zime a bola taka kosa, ze sa mi nechcelo chodit na prechadzky, tak som ju dala na terasu a moja mamina ju chodila 100X kontrolovat a vzdy spala, a potom ja som dostala taky pocit, ze place, isla som a ona plakala...
ak je to toto, tak toto u nas fungovalo lepsiee ako baby vysielacky 😀

babalala
14. júl 2008

Mám taky takovou zkušenost - i když nešlo o život..
Malého koupe výhradně táta, to je moje chvilka na vyřizování pošty a přispívání do diskuzí.. 😉
Toto se stalo, když bylo malému asi půl roku - strašný řev z koupelny, přestože koupání vždycky bylo radostně vítáno a očekáváno. Psala jsem nějaký mail a najednou mi hlavě zaznělo slovo TMA. Úplně bez přemýšlení jsem vstala, odešla do koupelny a rozsvítila světlo nad vanou. Okamžitě bylo po křiku, děcko si naprosto spokojeně začalo hrát. Muž prostě tentokrát rožnul světlo nad umyvadlem a nad vanou bylo jen šero.. 🙂

vachovka
14. júl 2008

Urcite to funguje.Tiez sa mi stane ze si s mamou zavoleme v rovnakej chvili.A este teraz tu mam segru a uz asi dvakrat sa nam stalo ze myslime v rovnakej chvili na stejnu vec 😕

j.a.n.u.s.
14. júl 2008

Nam to funguje dodnes...s mou mamkou. Na veci vazne, i na prkotiny...verim, ze to s El bude stejne...

Jinak, kdyz mam nutkavy pocit se jit JEN podivat na malou (i kdyz treba spi), vzdycky jdu...holky poslouchejte pozorne svuj vnitrni hlas, vetsinou se nemyli....kolikrat se takhle v posledni vterine zabranilo nebezpeci...kolikrat taky prijdu a nic se nedeje, ale jednou bych neuposlechla a muze se neco semlit...

najjulinka
14. júl 2008

Toto skumali aj vedci a posadili do dvoch miestnosti 2 blízke osoby - myslím matku a dcéru, ale už dospelá dcéra to bola. Jedna z nich čumela do počítača a nejak zmenili trošku obrázok na obrazovke a druhej mozog vyvinul nejakú aktivitu... Proste im sledovali mozog. A proste tej druhej to niečo zazanamenalo... 😉 😀 😀 😀 Bolo to raz v telke. nevedela o tom ani, že jej mozog niečo zaznamenal, len prístroj to ukázal....

nobody
14. júl 2008

kdyby jenom mezi matkou a dítětem

alexandra
14. júl 2008

Tiez si pravidelne s mamou piseme, alebo volame v tej istej sekunde 😀 Volame to ´pupocna snura´

nobody
14. júl 2008

stejně je to zvláštní, že člověk je složen řekněme z nějakých molekul, ale jak se dokáže vytvořit ta duševní stránka na takový úrovni, jakou je telepatie, předtuchy, vyhodnocování , .... až neuvěřitelný

a mozek je něco neskutečnýho
tak až ho za tisíc let budem umět využívat aspoň ze 70ti procent, tak budem levitovat bez problémů 😀 🙂

gio
14. júl 2008

tiez som nieco take zazila, dcera mala 2 mesiace, spinkala napapana ,,,pozerali sme tv s manzelom a zrazu som musela ist pozriet do spalne na malu/nieco mi hovorilo , ze musim ist k nej HNED TERAZ!!!, nie za chvilu.
Ked som prisla, uz nespala, ale v ten moment sa zacala dusit...Nastastie to dobre dopadlo, prisla som k nej "o 5 min. 12"

aponchie
14. júl 2008

ja mam telepatie s tolika lidma az me to desi 😅

deina
14. júl 2008

U mna to zatial funguje so sestrou tato telepatia a dufam, ze so synom to tiez tak bude. 🙂

maca793
14. júl 2008

niečo medzi matkou a deťmi existuje, mne sa stáva strašne veľa vecí hlavne medzi mnou a mojou mamou. bývame od seba 10 km, ale skoro každý deň varíme to isté bez toho aby sme o tom vedeli alebo myslíme na tú jednu a tú istú vec.

sasenka
autor
15. júl 2008

No vidim, že nie som sama, čo tomu verím.
Asi to funguje silnejšie medzi mamou a dcerou ako mamou a synom, neviem, ja mam ten pocit.

A ešte som si spomenula, že ked sa mala budievala v noci na mlieko (aj nepravidelne) tak ja som sa vždy zobudila tak minutu pred nou 😉 S malym sa mi toto nestávalo ☹

mokuska
15. júl 2008

mila sasenka ja mam dvoch chlapcov a tiez to funguje,lebo v lete som mala taky zly pocit ked bol syn v skole,nejako mi bolo divne a o hodinu na to mi prisel aj so zasitou rukou lebo si ju natrhol a riaditelka ho brala do nemocnice na zositie a potom to preslo,ale takýchto tusakov som mala niekolko ,niekedy si pripadam ako vestica.

j.a.n.u.s.
7. sep 2009

Nahodou jsem na to narazila, a jak jsem psala pred vic nez rokem...doufam, ze to bude stejne i s El....ano, je to stejne! Je mezi nami telepaticky proud 😉

Pisu si snovy denik...rano jsem zapisovala co se mi zdalo tu noc a Elishka si kreslila opodal....psala jsem horecne, byl to velmi silny sen. More a svicka....a mnoho dalsich symbolu....v zapeti za mnou prisla Elishka a prinesla obrazek. Byla tam namalovana horici svice...jeste mi to popsala!

anta
8. sep 2009

Já ten pocit osobně mám taky, občas mě chytne taková intuice, že něco se děje a bum a přijdu ke klukovi za pět minut dvanáct, samozřejmě, že se snažím, aby nedošlo k nějaké nepříjemnosti, ale taky ho nechci mít neustále za prdkou 🙂 Stalo se mi, že jsem šla kluka zkontrolovat,neboť spí na normální posteli v ložnici přes den a přišla jsem tak akorát, protože kluk spal úplně na okraji postele, takže jsem zabránila pádu.
Maca793 - to mám taky, volám si občas s mámou a říkáme, co budeme třeba vařit anebo, co jsme uvařily a ono hle, my jsme o víkendu vařily oba dva dny to samé, nestalo se mi to poprvé 😉

hasleerka
8. sep 2009

no ja tomu tiež verím, mne sa tiež niečo prihodilo ... moja dcérka zostala s babkou u jej brata a ja som išla domov aj s mužom ... to bola asi prvý krát daleko odo mna ... mne vám večer okolo 10 prišlo zle a začala som vracať ... a ked sa na druhý deň vrátila babka aj s malou, tak mi povedali, že neskoro večer vracala, len mne nechceli volať až si nerobím starosti ... tiež si teda myslím, že niečo existuje

pensadorcallisto
8. sep 2009

Mne sa to riez prakrat stalo, proste som mala taky cudny pocit, ze sa nieco deje.
A teraz to mam aj s manzelom. Ja na nieco myslim, napr. ze by sme mohli urobit to alebo to a on to hned povie nahlas. Alebo som myslela na to, ze ako sa maju jeho rodicia, teraz su v zahranici a on hned, ze im ide zavolat ako sa maju atd..
Kopec takych veci.... 😀

pensadorcallisto
8. sep 2009

Alebo este sa nam stalo, ze sme si volali v rovnaku chvilu alebo poslali sms v takmer rovnaku chvilu +-10 sekund.

anta
8. sep 2009

Tak my s manžou myslíme taky naprosto stejně, náhodou něco řekne třeba mimo téma a mě to překvapí, protože zrovna na to myslím, to je až neuvěřitelné, jak říká nahlas mé myšlenky, někdy mám pocit, že mi vidí do hlavy 😉

barmborka
8. sep 2009

anta máme s manžou přesně to samé 😉

jeudi
8. sep 2009

ahoj ano mam zazitek ktery se mi stal predvcirem v noci spala jsem a zdal se mi sen o kamaradce ktere se pred tydnem ve meste zacla dusit holcicka a v tu ranu mi zacal houkat monitor poprve..vylitla sem jak strela srdce mi busilo na poplach nastesti vse bylo ok...