• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tepláky, mastné vlasy... Ako prežívate vy materskú?

4. októbra 2009 
ahojte kočky,tak dnes sme vyspinkaní do ružova....psíček a natálka spinkajú a ja si lahnem ešte tiež trošku....malá sa na mna tlačí a íska si ma v spánku...to je pohodička,ked je pri mamke a počuje srdiečko...cíti sa ako v brušku....a potom pôjdeme na prechádzku a zároven vyvenčíme aj psíčka,nech sa vybehá...
14. sep 2009 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
amy: vy spinkáte spolu nebo si jí tam bereš až k ránu?
14. sep 2009 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my spíme celú noc spolu....
14. sep 2009 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéé to je krásný:slight_smile: já bych se teda bála, že jí zalehnu, občas si jí vezmu k ránu taky k sobě, je to úžasný jak se ke mě tiskne, ale to spím tak napůl, pořád se hlídám abych na ní nelehla, ale asi je to jen o zvyku
14. sep 2009 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem nie je to veľmi dobré,ale malá spí celú noc bez plaču a následného uspávania...a aj ja som potom cez den vyspatá,usmiata,načerpaná energiou a môžem sa malej venovať....
14. sep 2009 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chcem si kúpiť cez víkend rifle,nejaké topánky pobehajky,lebo na jesen mám len s opätkami,tričká s dlhým rukávom a také šály na jesen....tak som zvedavá či nájdem také čo sa mne páči,lebo ja mám predstavu a niekedy nič nenájdem....
14. sep 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som zvyknutá,lebo psík sa predtým túlil ku mne a tiež som nanho dávala pozor....spíme sami na posteli,tak máme dosť miesta....ja ju chytím za ručku a ona je kludná a spinkáme...len niekedy mám pocit ako keby som mala preležaninu....
14. sep 2009 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je super:slight_smile: Ale četla jsem, že mimča když bys je třeba přilehla nebo přikryla peřinou se vzbudí a nedají se, nevím jak dalece je to pravda, ale asi se není čeho bát. Já jsem třeba klidnější když mi spinká v postýlce na monitoru dechu, i ona si zvykla, usíná nejradši sama, jakmile sem u ní tak jí to rozptyluje a chce si povídat takže to společný spaní praktikujeme když jí třeba bolí bříško, lehnu si k ní, držím jí za ruku, masíruju bříško a ona pak usne. Důležitý je, že to vám oběma vyhovuje, mimčo potřebuje spokojenou maminku aby bylo samo spokojené:slight_smile:
14. sep 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
amy: tak hodně zdaru při nákupech:slight_smile: taky mám občas pocit, že jsem něják mimo když se mi nic nelíbí...
ty jo já byla právě taky zvyklá na hafana, ráno sem ze budila na pár centimetrech, zatímco chlupáč spal rozvalenej přes celou postel, ale připadá mi to prostě něják jiný, hlavně on má 20 kg a slečinka 5 což je sakra rozdíl:slight_smile:))
14. sep 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no malá má 2,5mesiaca a z toho 2mesiace preplakala kvôli kolikám,tak jej bolo najlepšie pri mne.a potom sme skúsili postieľku,tak 2noci super a 3tiu noc bola pred chorobou/soplíky/tak len plakala a pri mne opäť kľud....ja mám v postielke tiež monitor a tiež sa bojím,že v posteli nie je ale snažím sa myslieť pozitívne....ja ju mám v spacom vaku....
14. sep 2009 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jasné je to iné...ale my máme malú maltezáčku...
14. sep 2009 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no oni si pěkně rychle zvyknou:slight_smile: proč měnit pohodlí u maminky za samotu v postýlce:slight_smile:)) Já sem myslela jako kdybys přes ní ve spánku hodila svojí peřinu...prý se vzbudí když nemůžou dýchat...ale spí takhle hodně miminek tak se nemáš čeho bát, hlavně už si za tu dobu zvyklá
14. sep 2009 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
amy: no právě:slight_smile: to bych asi byla taky vytrénovaná:slight_smile: A jak vlastně malou přijala? Nás hafan mě 14 dní úplně ignoroval, když jsem ho hladila tvářil se jak hrozně trpí, ani ňaminky si ode mě nevzal...po 14 ti dnech se s tím vyrovnal a je v pohodě, ale ten začátek teda stál za to, žárlivec jeden !
14. sep 2009 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda u nás slušně prší a tak mě mamči pejskařky napadá, jak to děláte s venčením v tomhle počasí?
14. sep 2009 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky tak teda ten náš prďola k nám do postele vůbec nechce. Když si ho tam vezmem, tak si tam chce jen hrát, ale nic víc. Takže o nějakým mazlinkování v postýlce nemůže být ani řeč :frowning2:
sabus: Já mám naučenýho Jantoše, že když jdeme večer ven (většinou až v deset), že se jde jenom vyčůrat před barák a šupem domů. Vemu si chůvičku a těch pět minut co nám zabere večerní venčení zvládáme. no a když prší, tak to děláme stejně :wink: Škoda, že nebydlíme v baráčku, tam by bylo všechno jednodužší :unamused:
Ale je to paráda mít takhle mladýho psa, ještě nemá žádný móresy a na malýho je zvyklej skoro od začátku, takže ani s nějakým žárlením není problém :slight_smile:
14. sep 2009 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sabuse1: Já mám doma 2 fenky a když prší, za boha je nemůžu dostat samotný ven, jakože bych jim otevřela dveře a ony by vyběhly a udělaly, co potřebují. :wink: Musím se oblíct, vzít deštník a jít pěkně s nima. Malou buď nechám v sedátku, ale většinou chodím, když ona spí. Ráno venčí přítel, než jde do práce, kolem sedmé a pak mi fenky vydrží tak do jedné odpoledne, to většinou malá spinká.
14. sep 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evinkaa: A co máš za pesany?
14. sep 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lamarika: tak to máš super, že je takhle naučenej, ten náš blázen to má i večer tak na půl hodiny a to si fakt netroufnu nechat malou samotnou doma. No v baráčku by to bylo daleko lepší to máš pravdu:slight_smile: Já sem si ho do baráčku pořizovala, kdo mohl tušit,že za 3 měsíce potkám toho pravého a pošupajdím do bytu:slight_smile:))

evinkaa: chytrýýý psiny, přece nebudou moknout samy že jo?:slight_smile: To vydrží docela dlouho, asi sme si toho našeho moc rozmazlili, ráno ho venčí před 7h manžel, pak chodíme mezi 10-11, odpolko mezi 16-17 a pak zase večer ve 20h chodí s manžou.
14. sep 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sabuse: tak to je procházek :astonished: My chodíme až s malým, kolem 10 hod dopoledne. To jsme venku tak do 12:30, pak domů a dát malýho do hajan. Pak jdem kolem 16 hod. V 18:30 nejpozději domů abych mohla dát malýho v 19 hod do hajan. Pak už s ním jdu až v těch deset večer jen před ten barák a jdem taky do hajan :slight_smile: Jemu je naštěstí úplně jedno jestli prší nebo svítí sluníčko. Ještě když se tak může vyválet v nějakým bahýnku, tak to je teprv paráda :angry:
14. sep 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lamarika: tak to máte skoro stejně, bez 1 procházky:slight_smile: Bahýnko jo? Noo tak to máš pak co dělat abys to z něj dostala dolů co? Tak ten náš je docela hajsinka, typickej loveckej pes:slight_smile:)) vody se bojí, když je zima musí spát pod dekou:slight_smile:)) Takže bahýnku se docela vyhybáme, ale takový mršiny nebo tak něco to máme tuze rádi:slight_smile:))
14. sep 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jééé :grinning: :grinning: :grinning: Tak to máte taky dobrý :grinning: Z něj to bahýnko naštěstí po cestě domů vypadá, tak to není tak hrozný, ale koupat musíme stejně dost často :unamused:
14. sep 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já mám takovou nečitelnou rasu. :grinning: Jedna je takovej hnědej jezevčík na vyšších nohách a druhá je tříbarevnej váleček na kratších nohách, asi nějakej kříženec jezevčíka a srnky, nebo co. :sunglasses: Brala jsem si obě z útulku. Jinak jim po venčení utírám na chodbě ťapky, to by jinak nešlo. :wink: Bydlí teda na svých pelíškách, ale i tak...
14. sep 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evinkaa: já jsem taky chtěla pejska z útulku, ale moje tchyně s tchánem maj psa z útulku a ten je tak poznamenanej tím co se mu stalo, že je strašně nevyspitatelnej, tak jsem měla strach a pořídila radši štěně. Co ti tvý, taky si zažili něco špatnýho?
14. sep 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lamarika: Ta hnědá fenka je v pohodě, jen ta tříbarevná, ta se bojí dodneška trošku i nás. Ale jsou hrozně hodný, malou mají rády. Jo a z útulku jsem si je brala jako štěňátka, trošku jsem se taky bála starších útuláčků, když jsme plánovali brzy rodinu. Ale nedala bych je ani za nic. :wink: Jsou to milášci. :grinning:
14. sep 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je mi těch psů v útulku strašně líto. Nejradši bych je pobrala všechny, ale máme malej byt a mám strach kvůli malýmu :frowning2: Nechápu jak někdo může být ke zvířeti tak necitelnej a udělat mu něco tak hnusnýho, že na to nemůže nikdy zapomenout :angry:
14. sep 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lamarika: no jo každej má holt to svoje:slight_smile:)) je pak trochu smradlavej, ale šťastnej:slight_smile:)) pak si přetrpí koupání a je to zase v pohodě:slight_smile:

evinkaa: tvůj popis fenek je fakt dobrej, si mě pobavila:slight_smile: taky jsem přemýšlela nad pejsek z útulku když jsem si ho pořizovala, ale nakonec jsem se ze stejných důvodů jako lamarika rozhodla pro štěně konkrétní rasy. Asi bych nedokázala být tak důsledná abych toho pejska něják předělala kdyby bylo třeba.
Ale jinak jsem na tohle taky hroznej cíťa, asi i z toho důvodu nejsem schopná do útulku ani jít, měla bych ty jejich smutný oči pořád před očima
14. sep 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jinak teda u mě už to došlo tak daleko, že jsem proti testování na zvířatech - jediný co jsem ochotná akceptovat jsou léky, ale kosmetiku, drogerii atd...v žádném případě takže pečlivě sleduju co kupuju a musím říct, že někdy je to vážně problém. Vím, že já sama to nespasím, ale nechci takový firmy podporovat a nebudu používat něco kvůli čemu umíral právě třeba pes
14. sep 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
souhlasím s tebou sabuse, taky se snažím takovým produktům vyhýbat
14. sep 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já sem doma hecla i manžu takže když si jde koupit třeba gel na holení tak mi chudák volá který může:slight_smile:)) ale za ty roky už má docela přehled:slight_smile:
14. sep 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ten můj se neholí, takže naštěstí gely na holení jdou mimo nás :slight_smile: Jednou za měsíc veme strojek na stříhání a už jede :grinning: :grinning: :grinning:
14. sep 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok