Tepláky, mastné vlasy... Ako prežívate vy materskú?

peha
1. aug 2006

ahojte,

viete co ma zaujima, mamicky nase zlate z fora... ?
ako zvladate matersku ? ste cely den v teplakoch, nestihate sa niekedy umyt, pobehujete s mastnymi vlasmi, nenalicene cely tyzden, ako je dlhy, ale STASTNE - ze mate doma svoje vytuzene pokladiky ?
o kadernicke a kavicke s kamoskou len snivate a ste radi, ked pride partner domov a prevezme aspon cast domacich prac a pomoze s malym ?

vazne ma to zaujima - ja pracujem doma a niekedy sa pristihnem, ze keby som nepotrebovala nieco vybavit, mam sice pekne teplaky 😀 ale aj obavy, ze ich nevymenim za nieco slusnejsie ? 🙂
ale predsa len materska s detickami je neustaly kolotoc, ako sa delite s ostatnymi clenmi rodiny?

ak mate cas sa podelit o prve mesiace, ci roky mamickovania, myslim, ze i ostatne babulky si radi precitame, ako ste to zvladli a "prezili" 🙂 😵

sabuse1
14. sep 2009

tak to jo🙂 už sem se lekla, že máš doma krakonoše🙂))

voskovka
14. sep 2009

ahojte,môžeme sa pridať?pekny nazov temy... 😉

lamarika
14. sep 2009

ty jo, dneska úplně žasnu. Ten můj prcek ještě spinká 😲 Většinou spí jen půl hoďky a hotovo a dneska je takovej andílek 🙂

lamarika
14. sep 2009

Ahojky Vosovka, já mám synovce Adámka 😉

sabuse1
14. sep 2009

voskovka: no jasně, vítej🙂

lamarika: jak dlouho už spinká? Mrňavka to teda dneska moc nepřehání s tím spaním, vždycky mi na chvilku odpadne v lehátku a jakmile jí odnesu do postýlky je vzhůru

lamarika
14. sep 2009

už spinká od půl dvanáctý. Před půl hoďkou se zbudil na papání, ale zase hned vytuhl, tak jsem dneska úplně překvapená. Tohle u nás není zvykem 😀 Právě u nás to vypadá standartně tak jako u vás dneska 😀

sabuse1
14. sep 2009

týýý jo tak to normálně závidím🙂 teda ten dnešek🙂 počasí má na to ideální tak jen ať spinká, jen aby to nedoháněl v noci a nechtěl pokecat🙂

lamarika
14. sep 2009

Tak s tím teda naštěstí problémy nemáme. I když spí někdy výjmečně takhle přes den, tak v noci spí taky jak pařez. Nám teďka rosty zoubky, tak to bylo takový trochu divoký, tak asi dospává. . . Vypadá to, že se zoubkama máme na chvilku pauzu 😉

sabuse1
14. sep 2009

lamarika: ajaj, tak hlavně, že už je to v klidu. Nás to teprve čeká, ale soudím podle toho co poslední dny předvádí, že to asi nebude dlouho trvat...

lisounek
14. sep 2009

ahojky 🙂 holky vy tu mate takove prtousky to uz snad ani neni mozny... 😉

sabuse1
14. sep 2009

lisounek: ahojky🙂 no jo letí to viď? tak vy už se spolu aspoň trochu domluvíte, má to taky svoje výhody ne?🙂

lisounek
14. sep 2009

sabu mas pravdu jako ja uz ji rozumim a je s ni legrace, ale jak uz prosazuje svou to je sileny..toho vzteku kolikrat....mame strasne akcni a palicaty dite 😀

lamarika
14. sep 2009

sabuse: jestli ti pořád slintá tak že bys jí mohla dát kyblík pod bradičku, tak určitě 😀 😀 😀 Nejhorší je než se to prořízne, pak už to jde. Malej byl naštěstí jenom takovej protivnější a měl trošku teplotku, ale do týdne bylo vše v pohodě 😉

Lisounek ahoj, vy už asi ťapkáte, co?

sabuse1
14. sep 2009

lisounek: máme se tedy na co těšit?🙂 po kom je tak akční?🙂))

lamarika
14. sep 2009

lisounek a reaguje když na ní začneš dělat tytyt? 😀

lisounek
14. sep 2009

a nez se nadejete budete na tom podobne, ale jako cucim,ze uz resite zoubky ty brdooo 😨 jako ale je pravda, ze Katulina mela prvni dva nekdy kolem toho 5 mes. takze nevim cemu se divim ze? 😀

sabuse1
14. sep 2009

no však ono nám do těch 5 měsíců moc nechybí

lamarika: 😀 😀 😀

lisounek
14. sep 2009

vubec netusim po kom je akcni ja takova nebyla 😀 kdyz delam tytyty tak moc dobre vi, co to znamena a je to prdel, protoze to zacne delat na me zpatky 😅

lamarika no zaciname tapat prave ted, jako vice jeste leze, ale uz se snazi pres den vice a vice popochazet, je to sranda dela to potaji kdyz se chce dostat k necemu tak tak ruzne pretapkava a kdyz vidi ze ji vidim, tak hupsne na kolena a ja nic 😀 ale kdyz si sedneme naproti sobe, tak mezi nami korsuje musi mit jistotu, zatim chyta balanc...ona byla ve vsem strasne dopredu, v 5 mes. se otocila, pak hned na kolinka po pul roce hned lezla za mesic stala vsude a tak jsem myslela, ze i chuze bude pred rokem, ale to neee no ale me to neva neni kam spechat...pak uz to bude totiz u nas uplne rodeo 😀

lisounek
14. sep 2009

sabu no prave nechybi ja si vsimla 😅

sabuse1
14. sep 2009

no to buď ráda, že ještě nechodí, pak už bude jenom hůř🙂 no s tím tytyty je to teda fakt prdel a nemůžeš vůbec nic co?🙂))

lamarika
14. sep 2009

teda teď jsi mi dala vyhlídky 😀 Ten náš malej prďola je právě taky napřed. . . Už se zvesela převaluje na břicho, zpátky se mu to povedlo poprví dneska a pořád se snaží kde čeho chytnout aby se vytáhl do sedu. Teďka už se snaží lozit, ale zvládne zatím jen pár centimetrů, protože většinou zapomíná ruce. Mám takovou hrůzu, že bude taky takhle fofrovat jako ta vaše princezna 😅

lisounek
14. sep 2009

no to ne 🙂 ja mam obcas dost i z toho, ze jako kdyz ji vychovne placnu pres rucku tak ona ma z toho srandu 😕 jako neco jako nova hra ci tak 😠

lisounek
14. sep 2009

lamarika pry ale takto akcni deti to rodicum vynahradi v dospelosti 😀 😝

lisounek
14. sep 2009

holkyy vy vubec nemate alba? 😕

lamarika
14. sep 2009

no právě, taky už jsem něco takovýho slyšela. Mám takovej dojem, že ta puberta s ním bude mlátit už od devíti a bude trvat minimálně do dvaceti. Já mezi tím zestárnu o dvacet let 😝 A nedej bože aby byl hyperaktivní, to budu potřebovat diazepan na sklidnění 😀

lamarika
14. sep 2009

já ještě nemám, jsem tu teprv chvilku a ještě jsem si s tím nevyhrála, tak snad někdy později

lamarika
14. sep 2009

tak už se mi konečně vzbudil, tak mu jdu dát napapkat a valíme ještě na procházku ven. Zatím ahoj a večer si přečtu co jste tu všechno naspisovaly 😝 😝 😝 😝

lisounek
14. sep 2009

ahojky no my taky jeste pujdeme 😉

evinkaa
14. sep 2009

Ahoj holky, jsem se vrátila právě s kočárkem a s pesanama z vycházky. Sotva jsem malou uspala, dala do kočárku chůvičku a sedla, že vám napíšu, tak ji vzbudil sousedovic pes. 😠 😠 😠 😠 Jsem už na něj hrozně naštvaná, napsala bych to hůř, ale to se nehodí, jestli na to koukáte s mrňousama, abych je nezkazila. 😉 Ale je to prostě tak. Dvě hodiny chodím, aby malá dokoukala a usnula a sotva se mi to podaří, tak on začne štěkat. Už jsem jim to kolkrát říkala, jestli by byli tak hodní a nechali ho občas na zahradě, kde ho neslyšíme, ale to ne... 😒 Holt sousedy si nevyberem, co? Není nad bezohledné obyvatele malé vísky.... ☹ Ach jo, to mě to zas vytočilo....

sabuse1
14. sep 2009

lamarika: taky si říkám kdy skončím u Chocholouška🙂 zatím to vypadá, že mrňavka bude živel po mě, já byla jako malá k neutahání a hrozně ukecaná tak to poteš...🙂

lisounek: jak si to myslela s tím, že to pak ty děti vynahradí v dospělosti??🙂))

evinkaa: no není nad sousedy, ale dík, žes byla slušná, prckovou by to mohlo pobouřit🙂)) Podařilo se ti jí znovu uspat? My tady máme v baráku jednoho božího technaře, když se do toho pustí duní celý barák a nemůžem přijít na to z kterýho to je bytu - je jich tu strašně moc☹ takže taky ohleduplnost jak má být. A loni jsem manžovi říkala, že už mě celkem štvou sousedi co každý ráno kolem 7h začnou mlátit do zdi a on mi na to řekl, že to dělá datel, že ho viděl jak mlátí zobákem do baráku🙂)) Tak tomu sem se fakt zasmála, hlavně teda datlovi sem to fakt nevysvětlila aby s tím začal trochu dýl.

Uff já sem konečně mrňavku udolala, respektive ukojila tak doufám, že dá aspoň hodinku, už byla slušně protivná.
Jinak album si pořizovat nebudu, případným zájemcům můžu poslat fotky mailem