Teploty u ročného dietata

rachelkk
11. máj 2019

Ahojte mamičky. Chcem sa vás spýtať či ste si už niečím podobným prešli. Naša 13 mesačná dcérka má už 3 deň teploty ale nič iné. Ani kašel ani sopel. Teploty sú 38,5 az 38,9 . Vždy ich znížime.Dcérka nie je malátna a chutí jej papať. S našou lekárkou som volala. Vďaka ( ps : ak by sa to nezlepšilo ale zhoršilo hned ideme na pohotovosť

nini1010
11. máj 2019

Ano mali,po par dnoch ako mala horucky sa cela vyhadzala.Bola to siesta choroba.

altair
11. máj 2019

@rachelkk moje dietky obcas maju nejaku virozu spojenu s teplotou, ktora trva do troch dni. moze to byt siesta,.piata choroba, po ustupe teploty nastava vysyp vyrazok. na jesen mali iba teplotu cca 3 dni a nic ine. myslim, ze uz v noci bude dcerka v poriadku. ak by to nepreslo, samozrejme doktor

simca06022011
11. máj 2019

Áno mali, my aj týždeň...

sapetka
11. máj 2019

Ano, ale u nas to vacsinou vzdy s niecim suviselo. Ak je mala klinicky dobra aj napriek zvysenej teplote netreva jej podavat lieky staci sledovat ci teplota nebude stupat.

altair
11. máj 2019

@rachelkk este mi napadlo upozornenie od pediatricky, ze hlavne u dievcatiek je potrebne vysetrit pri takychto teplotach z nicoho moc, ci tam nie je zapal mocovych ciest

patka141
11. máj 2019

@rachelkk u nas to bolo takto pred par dnami asi 3 dni teploty nic ine spravanie normalne papal troska menej ale stale v pohode no rozhodla som sa pre istotu zbehnut k dr povedala ze ma chripku.

klaudia_kaja
11. máj 2019

@rachelkk môže to by aj zo zúbkov ..

jani321
11. máj 2019

My sme mali take teploty zo zúbkov, po 3 dňoch horúčky prestali.

kittykat22
11. máj 2019

Áno máme skúsenosť. Prišlo, odišlo. Ale vždy sa dala teplota na pár hodín zraziť sirupom.

tamaris
11. máj 2019

@rachelkk Môj takmer 14mes syn si tym prave prechadza. Od stredy ma zvysenu teplotu od 37 do 38.7 max. Nema ziadne ine priznaky, papa, pije, hra sa, len je unaveny. Asi je nieco vo vzduchu.