Tmavozelena stolica u 4,5-mesačného syna.

janapeterjana
7. okt 2019

Zienky, ktore kojite: 4,5 mesacny syn mal doteraz peknu zltu prazenickovu stolicu. Uz druhy den je vsak vodnatejsia a zlto-zelena, taky tmavy zeleny odtien. Takisto sa zmenilo aj kakanie, predtym som ani nevedela, kedy sa pokakal, teraz to vzdy sprevadza taky ten clupotavy zvuk... Stretli ste sa s tym? Zajtra idem kvoli inej veci k lekarke, tak sa asi budem pytat...

malfea
7. okt 2019

@janapeterjana ahoj, mám syna v rovnakom veku, ten praženicu kakal iba pár krát, inak mal vždy redšiu stolicu a aj do zelena. Čím viac cez deň je, tým ju má redšiu sa mi zdá. Čľupotanie počujem vždy, keď nakladá 🙂 už viac krát sa tu písalo, že zelená stolica nie je problém a ani redšia, myslím, že si nemusíš robiť starosti.

simona92101
9. okt 2019

@janapeterjana mne to tiez povedala doktorka ze zelena farba je ok,je to kvoli zelezu (bud v UM alebo v materskom).ak sa vam zda riedke skuste trosku ryzoveho odvaru.pre istotu ked tak vzorku stolice na rozbor aby bola kludna dusa 😉 my sme takto 6 mesiacov nosili pravidelne bobky na rozbor az sme skoncili s bacilom v brusku na infuzkach 😕

janapeterjana
autor
9. okt 2019

@simona92101 ano, dnes som niesla vzorku, tak uvidime 🙂

simona92101
9. okt 2019

@janapeterjana tak drzim palce aby bolo vsetko ok

souzana
9. okt 2019

@janapeterjana ak ma redsiu stolicu mozno mu idu zubky a prehana ho...my mame 5 apol mesiaca..uz aj pekne papkame..a stolica sa mu meni kazdy den..a zelena nie je problem...tak sa nemusis bat.