Torta v tvare obľúbeného zvieratka a možná trauma dieťaťa

vlastaaa
14. jún 2012

Babule moja dceruša velka bude mat dva rocky. miluje psikov a tak jej chceme objednat tortu v tvare psika. tak ma napadlo - nebude mat z toho traumu? 😀 chapete dostane svojho oblubeneho psika a zrazu ho zacneme krajat a jest. ved to je morbidne 😀 . nevnimaju to deti zle?
no a druha otazka - nepoznate nejaku sikovnu cukrarku co by to zvladla?

anjelicek26
14. jún 2012

@vlastaaa - skor objednaj tortu a na to jej daj male postavicky psickov, ktore zjest moze alebo nemusi 🙂 Ja som robila tortu s autickami, tie som dala ale realne hracky, tak mal tortu, aj maly darcek v jednom 😉

vlastaaa
autor
14. jún 2012

@anjelicek26 pozrela som tu torticku, krasne sa ti podarila 😉 . moze byt ten napad co si navrhla celkom dobry. nevies z coho to byva tie jedle postavicky?

anjelicek26
14. jún 2012

@vlastaaa - fuha tie jedle asi z potahovky, ci z marschmallow fondant, coko hmota, smartflex, K2, cukrova hmota, ehm, kazda cukrarka pouziva nieco ineho.. co nieco takehoto?

http://glassslippercakery.blogspot.co.uk/2009/0...

vlastaaa
autor
14. jún 2012

@anjelicek26 no ja umrem ta je uzasne! 😎 😎

hej mamicky, nehlasi sa nejaka na podujatie????? ja urobim ledva toasty 😅

anjelicek26
14. jún 2012

@vlastaaa - skus hodit link do temy marcipanove torty, urcite sa ti nejaka cukrarka z okolia ozve, toto fakt nie je zlozita torta 😉 V Hornych Salibach je ta naj cukrarka co viem, vzdy tam chodievame po torty, ked sme na Slovensku, tatino je z toho konca, ako si ty xixi Su predovsetkym - chutne - a pritom nadherne. Psikov ti kludne moze spravit podla fotky toho vasho, aspon farbu a rasu, bude mala urcite nadsena 😉

vlastaaa
autor
14. jún 2012

@anjelicek26 diki moc ziena 😉

desmodka
14. jún 2012

@vlastaaa nerobila by som tortu v tvare psa, moze to zobrat vselijako pri krajani, zje sa hlava bude jej to luto... chapes co chcem napisat 😀

lussy23
15. jún 2012

Niektorí cukrári si mýlia svoje povolanie so sochárstvom. Robia nádherné torty, rôzne zvieratká, ale vyzerajú reálne. Ja keď vidím takú tortu, mám divný pocit a nejde mi do hlavy, ako to môžu tí ľudia rozkrojiť.. lebo ja by som to nedokázala. . ja by som radšej zvolila normálnu tortu a tam postavičky psíkov, ktoré môže a nemusí zjesť. Alebo aj tortu v tvare psíka, ale takú rozprávkovú, napriklad, že má aj vlásky, veľkú mašľu, alebo je napríklad ružový, aby to nebudilo dojem, že krája do naozajstného psíka. Ja som raz ako dieťa mala tortu mačku - tiež tak rozprávkovú a traumu som nemala,
..
Vyrobiť postavičku je veľmi jednoduché, stačí si nájsť postup na nete, napríklad - torty od mamy ísť podľa toho.
A ja by som pokojne tortu urobila, ale žiaľ je to ďalekooooooooo

katka1981
15. jún 2012

@vlastaaa, prave preto mala do 3 rokov postavicky umele, kt. jej ostali ako hracky. Tento rok mala 3 roky, mala marcipanove a pekne ich prave dnes dojedla.