Používame cookies. Viac informácií tu. OK
katulienkax
16. dec 2018

Sak skočiť k zubárovi a urobiť röntgen. Na prehliadky treba chodit raz za pol roka.

lubik87
16. dec 2018

@mirkod malý má.skoro 6 pred mesiacom.mu vypadol zub a už o tri dni som.si.nyslela.ze.lozko.hnisa ale to sa tlačil.novy zub ale ide.nekak.krivo 😞 Dolná práva jednotka kyve sa už aj vedľajší tak som zvedavá..v každom prípade určite zájsť k zubarke a tam.sa dozvies.co je vo veci ...myslím.ze strava na to ale vplyv nemá skôr na kvalitu zubu ale samotné prwrezavanie nie.

libertine
16. dec 2018

zajst k zubarovi. mne sa stalo, ze mi vypadli zuby horne dvojky a nove uz nenarastli. proste ich nemam. dcera ma zase vypadnute horne jednotky. jedna z nich sa nechce prerezat. podla rtg ju tam ma, ale ze ked sama nevylezie, tak to nejak narezu, aby sa dostala von.

kika831
16. dec 2018

@mirkod je to uplne v poriadku. Synovi vypadli predne zuby v septembri a este stale nema nove vonku. Zubarka povedala, ze je to ok, ale mame pridat vapnik do stravy. 😉

mirkod
autor
17. dec 2018

Ďakujem za odpovede. K zubárke chceme po novom roku. Chcel som vedieť len toľko, či je to normálne, alebo urgovať zubárku čím skôr..

Tu začni písať odpoveď...

Odošli