Umelé mlieko - prevarená, či kúpená voda?

mata391
19. máj 2019

Dievčatá, naša mala, 2tyzdnova sa skoro každý deň nemôže vykakat. Sme na umelom mlieku, mame aj antikolikovu fľašu. Prosím vás s akou vodou miesate mlieko, s prevarenou ci s kúpnou pre deti? A je podľa vás dobre nechávať stále v ohrievačke na vodu stále vodu? Ďakujem 😊

barunka.k
19. máj 2019

@mata391 my sme kupovali vodu ktorú som ešte prevarala...môže to byt aj mlieckom...sestrin a sesternicin maly sa nemohli vykakat po Nutrilone napríklad...ale je to individuálne a každému bábätku sadne iné mliecko...vodu v ohrievacke myslíš čo je vnútri a ohrieva flašku?

naattalie
19. máj 2019

@mata391 ja som zarabala kupnou vodou a zapchu mal maly z nutrilonu ked som zmenila mlieko prestalo ho zapekat

29simona29
19. máj 2019

@mata391 vodu určite prevariť, my sme na Nitrilone od 3 týždňov už vyše roka a žiadny problém, môže to bT ale tým, že ho dali malému už v pôrodnici a bol na to zvyknutý, UM som len dokrmovala, normálne som aj kojila

sapetka
19. máj 2019

Kupte mliecko hipp to ma v sebe aj probiotika aj prebiotika. Pripadne nakvapkajte do mliecka probiofix. Vodu prevarenu z vodovodu, naco kupovat plastovu..

barunka.k
19. máj 2019

@mata391 a ešte ma napadlo skúste probiotiká Biogaia...my dávame od narodenia každý deň...

ericavargo
19. máj 2019

skus UM Babybio 1, obsahuje probiotika, ktore pomahaju crievkam..

malinajahoda
19. máj 2019

@mata391 prevarala som dojčenskú kupovanu vodu. Dcérka sa nemohla vykakat z Nutrilonu. Des. Nikdy viac.

natalia2285
20. máj 2019

Podľa mňa chuti lepšie s kupenou vodou ako s vodou z vodovodu..

natalia2285
20. máj 2019

Na kakanie som dcérke kúpila PROBIO-fix myslím ze stalo nejako 12e.. A syn keď bol bábätko tiež som ich kúpila a pomohli 🙂