Upchatý nos u 4-mesačného bábätka

niky329
8. jan 2020

Ahojte , mám takú otázku alebo skôr problém .
Malej nos znie akokeby mala soplik ale pri odsavani žiaden soplik nič a ani nekycha a nekasle. Najhoršie je to pri kojeni kedy počujem ako to behá hore dole až ma to znervózňuje a po kojeni už nepočujem nič mala pekne čisto dýcha.... Suchý ani vlhký vzduch nemáme,chodím s ňou každý deň na 2h vonku.. Papa pekne,spí celú noc není nervózna ....
Toto poznám u seba keďže mám stále problém v zime s dutinami ale podľa mňa to není možné aby to bol ten istý problém či ? ako na potvoru ,u lekárky ani raz ten zvuk nepočujeme a tak hovorí že to nic nie je pokiaľ tam soplik nie je ....
Mate skúsenost?

xjakubikovak
8. jan 2020

ano mali sme, tiez som bola z toho na nervy, dr. povedala ze to moze byt tichý reflux a ze z toho moze byt zahlieneny dala nam kvapky nato ale svokra mi dala jazveciu mast tak som radsej pouzivala tu lebo ten sinupret ci co to bol za sirup by som.asi aj ja mala problem vypit 😣a odvtedy mame pokoj 😊

niky329
autor
8. jan 2020

@xjakubikovak presne aj my máme tie kvapky a malú poriadne napinaju 🤨 a ako si podávala tu masť?

xjakubikovak
8. jan 2020

@niky329 tu iba stačí natrieť na hruď 🙂 pomohlo to podľa mňa rychlejsie ko sirup😊 ale to ked tak treba od polovnika zohnat