Upokojovanie bábätka prsníkom. Ako ju ukľudniť inak?

janajanajana
6. máj 2009

moja dcerka je riadny zavislacik od prsnika, na krmenie sa snazim dodrziavat min. 2 hod. odstup, avsak ak je mala hore, dokazem ju zabavit tak max. na pol hodku, potom je uz velmi nervozna a nezabera nic len prsnik, neviem ako postupovat, viem ze by bolo lepsie jej ho neponuknut, ale je este malinka a nejde nijako inak ju ukludnit, bojim sa, ze si na to az prilis zvykne, poradte prosiiim

mamutka
6. máj 2009

preco lepsie neponuknut? vykasli sa na odstupy min 2 hod, nie je robot, aj ty sa napijes ked ti chuti. ma velmi intenzivny metabolizmus, rychlo rastie a ked ma chut, potrebuje mliecko. moj si tiez vypytal aj po pol hodke, teraz je to uplne o inom, ale ked je teplo, kludne si cucne aj po pol hodke, proti smadu

zuzula25
6. máj 2009

nas maly je presne taky isty,neriesim kedy mu mam dat,dam mu prsnik ked si on zaziada.tiez sa ukludnuje na nom,zaspava.nejako to neriesim,vychutnavam si to 🙂

korelka
6. máj 2009

a ja som si myslela, ze som jedna z mala, ktora ma takyto problem, ale som rada, ze nie... 😀 aj Alexik cez den nejako nie a nie spinkat a dokazem mu uputat pozornost niekedy na pol hod. niekedy na hodinu a uz zacne plakat, tak to riesim papkanim a aspon je na chvilu ticho... 😵 😵 😵 😵

zuzana76
6. máj 2009

aj nas maly bol taky, papal casto, niekedy aj kazdu hodinu a pol a z toho polhodinu alebo tristvrte hodinu bol na prsniku, podla mna treba babetku vyhoviet

daisy33
6. máj 2009

ponukni jej ho ked ona chce, ja som tak malu ukludnovala a uspavala takmer doteraz. ale uz par dni nekojim, mala ma vyse roka a uz nie je taka zavisla na prsniku. uz som ju sokrmovala UM ale ked bola nekludna a nevedela zaspat dala som jej cucnut, i ked som mala minimum mlieka ono to pomohlo. ono sa to same upravi postupne.

zuziacik83
6. máj 2009

Vy ste mojou kopiou 😀 ..nasa mala detto..uplne ako zuzana76....to korelkine aspon je na chvilu ticho doverne poznam....inac, ja si to tiez vychutnavam..ked vidim aka je spokojnucka na prsku..ale ani neviete ako ste ma potesili, lebo v duchu sa tiez trapim tym, ci robim dobre, ci nemam nejak presne pestovat rezim v tom papani, ucit ju zaspavat samu a nie na prsku a tak...ale inak myslim ze cim budu vacsie, tym sa to potom vyriesi samo 😅 ..sak zacnu papat prikrmi a mozno uz nebudu chciet tak casto mliecko...

lyongirl
7. máj 2009

ahojte, pridávame sa do klubu 😀 , ja malému hovorím, že je môj cecúšik, lebo je na ňom prisatý v jednom kuse 😀 . Tiež ma napadlo, aby nezostal závislý, ale keď zatiaľ nič iné nevie robiť len cuckať, tak čo mi zostáva....snáď ho to do 18tky prejde 😀 . Ešte príde doba, keď mi bude ľúto, že už prsník nechce...tak nech si ho teraz užije aj on, aj ja jeho, len keby to tak nevyčerpávalo 😒

janajanajana
autor
7. máj 2009

Baby, ked mne to doma ani tak nevadi, aj ked toho vela nenarobim, ale horsie je, ked sme niekde mimo domu, dnes napriklad v cakarni u lekarky,kym som jej nedala prso, tak sa neukludnila, a to bola krmena na odchode z domu. Teraz ma to ani tak netrapi, bojim sa ale ked bude troska vacsia, a budem chciet s nou ist niekam na navstevu, to mi bude stale visiet na prse 😀 alebo ako? A potom ja musim v septembri do prace,ostane s nou manzel, chudacisko, co si on pocne bez mojich prs? 😀

lucustek
7. máj 2009

ahojte tak ja som mala ten isty problem s mojim malym a tak som ho musela kojit aj vonku na lavicke alebo u lekarky v cakarni aj pred nemocnicou, v obchode alebo za jazdy v aute ..no jasne dokonca raz aj u kadernicky hehe...bol taky ciciacik do tych troch mesiacov potom sa to nejako ukludnilo asi aj tym ze prestal mat koliky a potom zacal cicat len kazde tri hodinky..to mu uplne stacilo ...ale take to ukludnovanie nam ostalo doteraz a to ma uz 10mesiacov..ak je velmi rozruseny alebo nervozny tak pomoze len cicinka :D