Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Urieknutie bábätka

arasidka123
6. aug 2012

ahojte...poznate to? mate s tym skusenosti? aky mate na to nazor?

sisaha
6. aug 2012

@arasidka123 je tu niekolko tem tykajucich sa tohto, skus pouzit vyhladavac

stardust
6. aug 2012

cisty stredovek...

arasidka123
autor
6. aug 2012

ja to poznam a sem tam aj praktizujem lebo inac sa maly neukludni len chcem vediet nazor aj inych ludi...niekto to podporuje a niekto je proti...

katren
6. aug 2012

@arasidka123 pouzi vyhladavac, nie si jedina, ktora sa o to zaujima...je tu xy takych diskusii 😉

asfodelka
6. aug 2012

@arasidka123 ak tomu neveris tak to neexistuje. ak tomu uveris Tvoja psychika urobi svoje. ako placebo efekt. verit v urieknutie je ako verit ze carodejnice lietaju na metle. len 2 veci su neobmedzene, ludska fantazia a ludska hlupost.

tea333
6. aug 2012

je to asi tak mozne ako to ze si v 46. tyzdni tehotenstva. Magic happens 😀

marvis
6. aug 2012

@arasidka123 Urieknutie naozaj existuje 😖 Nie je to ziadny blud.Niektori ludia maju v sebe zlu energiu a ta sa prenasa na babatka 😠 aj ked mozno nevedomky mozu dieta urieknut.Bolo a je kopec takych pripadov.

jaannuusskkaa
6. aug 2012

ja tomu verim lebo to sama prezivam viem uz rozozrnat ked ide o urieknutie a kedy o nieco ine tie ktore v to neveria nic v zlom ale je to ich vec....ked to niekto nezazije na vlastnej kozi neuveri a jedine co nam pomaha su uhliky a oplachnutie studenou vodou....cervena snurka u nas 0 bodov....cakam ze bude vela negativnych ohlasov ale je to kazdeho vec 🙂
@arasidka123

lalinko2010
7. aug 2012

@tea333 ak si to nezažila, tak pravdaže tomu neuveríš. nechci to zažiť na vlastnej koži! a na koži vlastného dieťaťa!

asfodelka
7. aug 2012

@jaannuusskkaa neber toto ako negativny ohlas skor ako pohlad z druhej strany. moja prababa bola porodna babica a babe raz povedala ze strykovi spadlo z oci lebo hrozne plakal... ale moja baba jej povedala ze v to neveri- stryko mal par mesiacov a prababa s nim obehla celu dedinu aby ho poukazovala, dieta bolo unavene a mrzute, nemalo nacas jedlo ako bolo zvyknute. na dedine sa dakedy deti kupali v cistci a ked vo vode ostal sliz tak to bolo urieknutie. iny pohlad ma na to jeden casopis, no neviem ci mozem dat nazov. tam to volaju energetickymi upirmi. je tam dokonca aj stav ked matka tak velmi miluje dieta az mu vysava energiu... ja si rada precitam take duchariny ale ak by clovek veril vsetkemu tak skonci na psychiatrii. jedine ako sa tomu ubranis je neverit v to. skus najst inu pricinu neprijemnosti a mozno sa Ti to aj nakoniec podari. ved preco by mali uhliky mat taku magicku moc aby odrobili urieknutie?

monikamajova
7. aug 2012

@arasidka123 u nás na dedine sa to robí takto...dáš červenú šnúročku na ruku bábätka..a nosiť ju aspoň do roka..u nás si všetky mamičky dávajú niečo červené do kočíka,my sme mali anjela...jasné,že to existuje,len každý to volá ináč...to neznamená,že ked niekto tomu neverí,že to nefunguje 🙂 ani ja by som v stredoveku neverila,že elektrika napr.funguje a môže fungovať..ale hlavne ,že mi ide PC 🙂 dalej sa dáva na tvár pocikaná plienka bábätka - mne tak malý reval,že nie a nie prestať,ked som to povedala mojej doktorke,tak potvrdila mi,že ona o tom počuje bežne,že sa jej mamičky na tento problém sťažujú..tak aj ja som prešla plienkou a bol kľud-spal 4 hodiny a zobudil sa krásny vysmiaty 😵

karamel
7. aug 2012

urieknute dieta treba utriet opakom ruky 3x z oci 😉 a vola sa to choroba z očí a je to velmi bezna zalezitost🙂

arasidka123
autor
7. aug 2012

@tea333 neviem kde sa da nastavit ze uz babatko davno mam :D

andrejka1983
7. aug 2012

@jaannuusskkaa aj my používame uhlikovu vodu, a pospľuvanie na čelo 🙂....moj manžel je od Prievidze a tam zase na urieknutie umyvaju detičky v bylinke Čistec 🙂....a určite verim v urieknutie, ked spravime uhliky, v momente sa začne dotyčnemu ulavovat 😉 🙂

mima4
7. aug 2012

@arasidka123
ahoj, nerob tieto praktiky. Tieto veci su od diabla a velmi mozu poskodit tvojmu dietatku. Poznacis ho tym na cely zivot a sposobis mu vela zraneni na tele, aj na dusi. Neviem ci si krestanka, ale Boh nenavidi tieto praktiky, taktiez aj vestenie, liecitelstvo a podobne. Ak nechces na svoje dieta preniest moc satana do jeho zivota, prestan s tym, popros Boha v modlitbe o odpustenie za tento hriech a uz nikdy viac to nerob. ☹ Vela ludi dnes trpi prave vdaka tomuto, mnoho trpi aj preto, ze ich rodicia tieto veci praktizovali. Tieto veci su neciste.

jaannuusskkaa
7. aug 2012

@asfodelka Vdaka za dobry ohlas snazim sa nato nijak nemysliet ale aj tak sa to vzdy stava ked ideme hlavne k manzelovej rodine je jedno ku komu ale uz sa smejeme ze cela dedina je prekliata ale to iba zo zartu....my ked robime uhliky...vlastne vie ich iba moja svokra a sestra...tak normalne vidno potom ulavu ked nieje svokra nablizku tak ostava cista voda....ale fakt neviem ako nato nemysliet a nevsimat si to :D jednoducho sa to deje....a mozno som na pricine ja ako hovoris ked matka vysvala energiu :D:D:D no nic ale teraz je to uz pomenej ako ked bol mensi dufam ze ochvilu to zmizne uplne....viem ze mam krasne dieta ale nezabijem sa :D:D:D ved je po mne 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jaannuusskkaa
7. aug 2012

@andrejka1983 pocula som o tom kupani a par ludi mi to odporucilo ale neskusala som to este verim ze tych urieknuti bude menej a menej aj ked su ludia pri ktorych sa to stava pravidelne no nic hlavne je ze vieme ako nato.... 😎 😀 😀 😀

susanerose
7. aug 2012

@jaannuusskkaa tiež tomu verím, ano u nás červená šnúrka nepomáha. Môžeš mi povedať viac o tých uhlíkoch a studenej vode? Ďakujem.

susanerose
7. aug 2012

@mima4 Som kresťanka a napriek tomu verím na úreky. Nielen u detí, ja mám 31 rokov a ešte sa stane, že ma niekto urečie, je mi strašne zle a na odpadnutie. Ako môžeš povedať, že Boh nenávidí tieto praktiky? To sú dosť silné slová...

jaannuusskkaa
7. aug 2012

@susanerose o uhlikoch je to nadlho ale ked chces myslim ze to mam este rozpisane niekde v mailoch ked chces poslem 🙂 a s tou vodou je to klasika 3x pretries drobcovi tvar studenou vodou....

mima4
7. aug 2012

@susanerose to nie su silne slova, o tom hovori Bozie Slovo. Tieto praktiky ti skodia, lebo ich prijimas napriek tomu, ze su Bohom zakazane. Odporucam ti tento clanok http://www.kristus.sk/okultizmus/ Boh vo svojom Pisme jasne hovori, ze tieto veci idu od demonov a protivia sa Mu.
Taktiez o tom hovorí aj Nová Zmluva, napr. list Galatským, 5 kapitola, od 19 verša:

"A skutky tela sú zjavné: smilstvo, nečistota, chlipnosť, modloslužba, čary, nepriateľstvá, svár, žiarlivosť, hnevy, zvady, rozbroje, roztržky, závisť, opilstvo, hýrenie a im podobné. O tomto vám vopred hovorím, ako som už skôr povedal, že tí, čo robia také veci, nebudú mať účasť na Božom kráľovstve.

Boh nenavidi cary, urieknutia, kliatby a povazuje to za ohavnost. Je to hriechom. Na teba tieto veci posobia preto, ze si sa im otvorila, pretoze si dovolila, aby ta diabol cez tieto carodejnictva a urieknutia ovladal, ale toto je neciste a mozes to preniest aj do svojej rodiny, az po neviem aku generaciu a zbytocne ublizit aj svojim detom.

To vsak neznamena, ze mas mat strach. Clovek, ktory olutuje, ze pacha tieto veci, a vyzna to Bohu, a cini z toho pokanie, je od TOHO CHRANENY a uz viac to nema na neho vplyv. Ked spominas, ze ti byva zle, na odpadnutie, ja som to nikdy v zivote nezazila. Som pod ochranou Jezisa Krista. Diabol nema nadomnou moc.

Viem, ze mozno si sokovana z toho co ti sem pisem, ale skus sa porozpravat o tom s niektorou tvojou sestrou v Kristu, s bratom v Kristu, pozri si to v Bozom slove. Velmi ti drzim palce a prosim Boha, aby si sa toho zbavila a aby ten zly nemal uz viac nad tebou vplyv a ani nad tvojou rodinou.

adriana132
16. aug 2012

pre krestanov dobrá správa - keď je dieťa pokrstené, rodičia praktizujúci veriaci s čistým svedomím, neveria poveram ale mocnému Bohu, nie je sa čoho obávať... Nie je mozne aby dieta dostalo tzv. z oci.

zlá správa pre neveriacich krestanov, tzv.papierových - ak rodicia veria viac diablovi ako Bohu, viac poverám a magii (uhliky, odrabanie ... patria k šedej magii ) alebo ziju v hriechu tak naozaj sa maju coho obavat - na nich sa to bude doslova lepit, aj preto ze tomu veria.

Milý katolíci - prečo pouzivať uhliky a podobne okultne praktiky ked mas k dispozicii:
-sviatost zmierenia - Boh ta neodsudi za to co si urobil/a, odpusti ti a da ti znova sancu
-modlitbu - Boh ti je k dispozicii nonstop,
-obnovu krstnych slubov - kde sa zriekas vsetkych diablovych skutkov
-knazov, na ktorých sa mozes obratit ak mas otazky ohladom tychto veci
-ludi, ktorí sa mozu za teba modlit, za tvoje uzdravenie
-atd. (momentalne ma viac nenapada, ale viem ze je toho viac)
??????????????????????????????????????????

monika15
17. aug 2012

@arasidka123
nic si nerob zo sliepok co tu kotkodakaju 🙂
mozna by sme mali nieco sukromne otvorit a diskutovat aby sa nam tam nemotali tote kotkodacky 🙂))

aadulik2110
20. aug 2012

dobrá téma... ja na urieknutie neverím... a tak žiadne mašličky a pod. veci do kočíka ani nechcem... sú dôvody prečo môže byť dieťatko mrzutejšie... ale moja svokra - veľká katolíčka verí v to a stále počúvame s manželom prednášky ako si máme dať do kočíka niečo červené a pod. včera mal manžel prednášku od skoro polovice jeho rodiny ako máme mať niečo červené v kočíku, lebo včera sme chceli ísť navečer von a malý bol veľmi mrzutý... bolo nám povedané, že ho niekto uriekol. Racionálne vysvetlenie znie - navečer býva mrzutejší, bolo horúco a zle znáša horúčavy a navyše má nádchu a stále si žmolí nosík... dnes sa už manžel naštval, lebo ich nemieni stále počúvať, tak sme malému kúpili červené plyšové autíčko - svokra bude spokojná a ja to beriem ako peknú hračku, s ktorou sa bude malý hrať v kočíku 🙂

kvetinka211
20. aug 2012

normalne temy ak sa len trosku podobaju inej teme tak sa hned zamykaju ... a ked sa potrebuje niekto bavit o urieknuti, cervenych maslach a inych somarinach, tak to sa tu moze omielat stale dokola a v novych temach ... no pekne 😀

och, jednoduche, nekonecne jednoduche su tie slovenske zeny
radost byt v tejto krajine politikom, podvodnikom alebo sarlatanom 😀 😀

@arasidka123
Je to tvoja vec, ver si aj poveram, horoskopom, mozno sa tak nakoniec zije ludom lepsie. Hlavne vela nerozmyslat, to boliiii.

evulienka22
28. aug 2012

@jaannuusskkaa ahoj, ako sa to robi uhlikami a tou vodou staci pretriet? dakujem 🙂

jaannuusskkaa
28. aug 2012

@evulienka22 ked chces mozem ti cez IP poslat cely postup 🙂

evulienka22
28. aug 2012

ano ak mas cas, dakujem 🙂

monika15
5. sep 2012

@jaannuusskkaa mozem aj ja poprosit ? pls diki moc

Tu začni písať odpoveď...

Odošli