Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Uspávanie 8 mesačného bábätka

saulinka
22. júl 2014

Ahojte, potrebujem rady a tipy...doteraz to bolo super, hladkala som ho po čielku a rúčke cca 10 min a zaspinkal...teraz ako sa vie už prevracať a loziť, tak sa zlostí a "pasuje" sa so mnou..nie vždy, doobeda pekne zaspinká, ale druhý a tretí spánok je problém....vie mi niekto poradiť? Veľmi ďakujem!!!!! 🙂

danka1611
22. júl 2014

Ahoj ja som drobca položila do postieľky a išla som niekedy zaspinkal sám a inokedy nie. Ak sa moc hneval tak som si ľahla do postele, aby ma videl a robila som sa, že spinkám..🙂 alebo som vytiahla rozprávkovú knižku a čítala som mu 🙂 teraz je starší má 15 mesiacov a zaspinká sám v postielke už tam ani nemusím byť.Len treba vystihnúť čas kedy sa im dá spinkať, keď ho dávam skôr tak sa zlostí, a keď neskôr zase nevieme zaspinkať.

pragmaticka
22. júl 2014

tak ja som moju uz od 2 mesiacov ucila zaspinkavat samu a funguje to doteraz. polozim, dam mojkacika, dudlik a odidem z izby..ona bud hned sa otoci na bok a spinka alebo sa este chvilku hra s mojkacikom az zaspinka..takto mi zaspinkava 3x denne (2x cez den a raz na nocny spanok). a co poradit tebe? fakt neviem..asi by som dietatko max. len hladkala po tvaricke, prihovarala sa mu ze teraz sa spinka , nechala sameho, po velkom kriku sa znovu vratila a takto dookola az kym nezaspinka a kym sa nenauci .. ale len fakt ked je unaveny..ak dietatko neni unavene a mamicka sa zbytocne domnieva ze teraz by malo spinkat, tak to teda zbytocna namaha.

saulinka
autor
23. júl 2014

Hm, ďakujem..on sa nehnevá - on sa otočí na bruško a hrá sa... a či je unavený? šúcha očká, vidím, že je dosť...len mám pocit, že sa nevie ukľudniť a "preorientovať sa na spánok... 🙂 nuž neviem 🙂

alexandra1104
23. júl 2014

zavidim vám baby moja ma 15 mesiacou a stále v zavinovačke uspavame

lenbea
23. júl 2014

mne od 9. mesiaca spí len raz za den okolo obedu. ako sa naučila stáť, tak to bolo horšie, lebo sa hned postavila. tak som ju uspavala na rukach. ale potom som ju len položila do postielky a odišla. potom som ju šla pozrieť a pozakryvala.

brokolica1986
1. aug 2014

@saulinka
tak my mame ten isty problem. Maly ma 8 mesiacov, doteraz spal ukazkovo.ale odkedy mu robi radost sa pretacat na brusko tak katastrofa.ked sa ho snazim uspat na rukach brani sa, taha sa do sedu, chce sa pretocit.ale pritom je unaveny neskutoc ne, trie si ocka.v noci sa to da zvladnut ale cez den spi 1max.2 krat po 40 minutach.ale zda sa ze sa to zo dna na den zlepsuje...
tak snad aj u vas to pominie.

kaja14022
21. jan 2015

mamicky moja mala uz koncom mesiaca bude mat 9mesiacov a snazim sa aby sa naucila sama zaspavat...bo od kedy sa vie sama postavit je to snou katastrofa....lenze ked uz vidim ze je ospala dam ju do postielky dam jejtam hracku cumel mliecko a ked videm z izby neuveritelne place a postavi sa a kym nevojdem dnu tak stoji a place...niekedy to trva aj viac hodin uz neviem vazne ako ju mam naucit zaspavat....

Tu začni písať odpoveď...

Odošli