Uspávanie dvojročnej dcérky

aduska31
14. jan 2016

ahojte potrebujem radu .mam 2 rocnu dcerku ktoru od malicka uspavam na rukach-kolisem ju.skusala som ju davat spat samu do postielky tak ze vypila mlieko a povedala som jej spinkaj no lezat tam nechce a spat uz vobec nie som uz na nervy.po obede chody spat o 13,hod a spinka do tej 15 az 16hod vecer chody spat az o 22,00 od malicka prosim poradte....

natalym
14. jan 2016

Mliečko, rozprávočka a vydržať. 🙂

aduska31
autor
14. jan 2016

rozprávočky nepozerá nebaví juto place v postielke i 2 hodiny ale je prtavda ze potom zaspi ale niesom z toho placu nedsena

natalym
14. jan 2016

@aduska31 To sa už všetko musí pozerať? Ty jej prečítaš, alebo porozprávaš rozprávku.
A nazad do postielky a nazad, ležkať a presviedčať.

aduska31
autor
14. jan 2016

rozprávočky nepozerá nebaví juto place v postielke i 2 hodiny ale je prtavda ze potom zaspi ale niesom z toho placu nedsena

aduska31
autor
14. jan 2016

ja jej necitam ja jej od malicka spievam a kolisem ju na rukach a tak zaspi druha dcera spinkaju spolu v pokoji a stejen nechce v postielke spat sama i je ked je tam snou.

natalym
14. jan 2016

@aduska31 Tak skús niečo iné, iný rituál. Keď budeš dookola tvrdiť, že ona plače a nebudeš nič nové skúšať tak bude plakať. Je väčšia potrebuje iné uspávacie rituály ako bábätko.

timea7
15. jan 2016

@aduska31 no plače, lebo chce dosiahnuť svoje. Rozmaznala si si ju tak ty, odnaučiť ji od toho musíš tiež ty a obávam sa, že to bez plaču nepôjde. Keď vydržíš zopár dní, zistí, že večer čo večer to bude prebiehať tak, že sa pomojkáte, ľahne si do postieľky, bude počúvať rozprávku a potom v tej postieľke zaspí. To ej celé.