V čom spávajú vaše 6 mesačné bábätka?

siss98
6. nov 2018

Ahojte, malý má pol roka a od 2 mesiacov zaspáva len pomocou zvuku féna inak sa nevedel uložiť.. Spáva tak cez deň aj v noci.. Cez deň keď ho vypnem je hneď hore a v noci občas keď ho vypnem spí ďalej.. Prosím vás nejaké rady ako ho od toho odnaučím? Ako mne to nevadí ale zas počúvať celú noc fén mi tiež nepripadá v pohode 🙂

fazulkova
6. nov 2018

ahoj, neskusis nieco taketo namiesto fenu?

https://www.youtube.com/watch?v=KRg0vHytUzg

moja pri tom zaspava poobede a to ma uz v januari dva 🙂) len mne to nevadi, aspon to prebije zvuky okolo, aj starsiu nezbednicu 🙂 vecer pri tom nezaspava, ani ked bola mensia, iba vynimocne som ju tak na noc uspinkala na rukach alebo v kociku, ked mavala take nepokojne vecery a potom som ju dala k sebe do postele. ak sa budila-co sa budi doteraz-tak na kojenie, sum jej nechybal. ak sa nemylim, su aj taki plysaci, co vydavaju sumivy zvuk, ale zrejme le na zaspibkanie, nie na celu noc.. drzim palce 🙂

sasunka
6. nov 2018

@siss98 Ahoj, nam biely sum velmi pomahal - cez den spala stale pri zapnutom sume, nemuseli sme tak chodit po spickach a stresovat sa ze sa zobudi. Vecer zaspala pri sume a ked spala tvrdo tak som ho vypla. Ak sa v noci zobudila, spustil sa jej sum sam (plysak s bielym sumom MyHummy) a sam sa zasa po case vypol. Negrozilo teda aby v noci spala 12 hodin pri sume. To sa mi tiez zda divne. Takze odporucam toho plysaka aleno iny pristrojcek s bielym sumom ktory sa bude sam vypinat a zapinat. Nasa ma teraz 3 roky a strojcek ma v posteli stale - niekedy si ho sama zapne ked nevie zaspat. Zavisla na tom nie je, toho sa bat nemusis. Bud rada ze mas nieco co pomaha dietatku spinkat. Co by za to ini dali 😉

miadi
6. nov 2018

Skus zvlhcovac vzduchu to robi trochu šum ale je to aj dobre na zimu na dychanie

kika831
6. nov 2018

@siss98 aj nas druhy syn zaspaval pri tychto zvukoch. Az jedneho dna jednoducho nechcel pri tychto zvukoch zaspat- bolo to okolo 6. mesiaca. Jednoducho sam akoby uz mal toho dost a odvtedy sme uz tieto zvuky nepustili. Ja si myslim, ze dietatko si samo povie kedy staci. 😉