Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

V koľkých mesiacoch by mal chlapčekovi výjsť pipík?

malamonika
1. okt 2014

môj alý ma taker 6 mesiacov a ešte stale mu nevišiel von bojím sa nechcem íst k urologovi asi by so to nezvladla za odpovede dakujem 😒

esterba
1. okt 2014

Ja teda neviem v kolkych, ale tak snad chodis k pediatrovi, ci??? Ak bude treba, posle ta k urologovi ten a tej navstevy sa bat nemusis, nebudes tam predsa ukazovat svoj pipik 😒

giana751
1. okt 2014

moj ma tak isto 6 mesiacov a to mu ma vyjst von? ja som o tom ani nevedela akurat mama mi poradila aby som mu pretahovala kožičku pod vodou aby mu nezarastlo , mojej kamoske sa stalo a jej syncek ma 3 roky a museli spravit zakrok

mirkava
1. okt 2014

aj ja mam 6 mesačné a nič také som nepočula...

sonka_d
1. okt 2014

Baby to je nejaka hlupost.. do 3 rokov nerieste, pripadne jemne pod vodou stahujte. Odliepa sa kozicka definitivne v 3 rokoch a priebezne to detska Dr kontroluje. Ziadne stare babske rady o stahovani a pretahovani nasilu prosim nie..

ajka30
1. okt 2014

predkozka sa nema do 2 rokov vôbec pretahovat, je prirastena fyziologicky. Najlepsie spravis, ak mu s tym nebudes absolutne nic nerobit, tvoj pediater Ta mal poucit.

brisilda
1. okt 2014

nasilu nic nestahuj len jemne pri kupani .... kolko pojde tolko pojde .... priroda si s tym poradi aj sama 😉 predkozka je prilepena a postupne ako dieta rastie sa odliepa ...... do puberty ma cas a pokial ti maly nema zapal a cura v pohode tak neries 😉

nicolle21
1. okt 2014

nam pediatricka na uplne prvej poradni kazala pipika umyvat, potiahnut kozku pokial ide a vatovou tycinkou namocenou v cistom oleji (dostat v lekarni) obtriet zvysky mocu plus ten olejcek zmakkci tu predkozku.. takto som to svedomite robila od ako nam to kazala, potiahla kam islo, davala som pozor, nech to nie je vela, vytrela a zase stiahla, vzdy po kupani.. este skor ako mal rok mu isla krasne stiahnut az do konca, skusala to dr na poradni, maly ani necekol, ale pokracujem v cisteni stale
podla mna je blbost to nechat len tak, predsa len tym cikanim sa tam uz aj kadejake bakterie mozu vyskytnut, dospely chlap si to tam tiez musi poumyvat, tiez sa to musi aj babatku, samozrejme nic nerobit nasilu..
kamoskin maly bude musiet ist tiez na zakrok, ona sa uvedomila len nedavno, ze co s pipikom treba robit a nejde mu stiahnut predkozka vobec

ivet1371
2. okt 2014

treba to od babetka až pokial to ide umyvat.robi sa tam take biele a to sa zapaluje.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli