V prítomnosti mamičky čert, u druhých anjelik

koran
28. okt 2013

Ahojte. Moja dcérka má 20mesiacov. Už dlhšiu dobu je to tak, že v mojej prítomnosti je zlá, hádže sa o zem 😀 a podobné veci, je podrážedená (ale pri tom chce byť vyslovene so mnou). Čo som sa pýtala mamičiek s ktorými sa občas stretnem, tak majú podobnú skúsenosť, aj teraz mi jedna vravela, malý jej to robí doteraz a to má už 3 roky. Dá ho na víkend k rodičom, je to uplný andelíček a ako ona príde tak sa jeduje a je zlý. Ono je to zrejme nevysvetlitelné, ale možno to niekto bližšie študoval a bude mi vedieť dať odpoveď na moju otázku a tá je - prečo to tak je? (samozrejme asi nie u všetkých detí ale čo som sa pýtala tak skoro každá mi povedala že majú to samé..). Sú aj rôzne psychologické knižky o deťoch len ja to teraz nemám čas čítať, pri malej. 🙂

graceful9
28. okt 2013

@koran moja to tiež tak robila a potom ju to prešlo...teraz je čert pri každom 😅

zita19
28. okt 2013

No je z nej cert lebo u Teba jej to prejde. IGNOROVAT vsetky taketo prejavy. Ked zisti, ze si nic nevydupe, nevyplace, nyvyvrieska prejde ju to. Ak by si precitala aj sto psychologickych knizek docitala by sa len tychto par viet. Zacat musis u seba 😖

nadula01
28. okt 2013

pises o nasej Sofii???? 😀

katkasofi
28. okt 2013

Alebo o mojej Sofii??? 🙂 inak na odlahcenie-najnespratnejsie sú Sofie ktoré majú v dátume narodenia dvojku... Moja je 22-ho 🙂
@nadula01

nadula01
28. okt 2013

@katkasofi nasa 25. tak je to jasne :DDD ,uz viem co moze za tu nespratnost! ta dvojka haha

katkasofi
28. okt 2013

@nadula01 kombinácia mena Sofia a dvojka.. Mne to povedala jedna numerologicka 🙂 🙂 a u nás to teda platí !! Vraj Sofie sú vymyselnicky atd..

nadula01
28. okt 2013

@katkasofi to si mala napisat dva roky dozadu ,dala by som jej meno ine 😕

katkasofi
28. okt 2013

@nadula01 keby som to vedela aj ja skôr ;) no ako výstraha pre budúce mamičky to poslúži 🙂 ja co poznám osobne Sofie všetky sú take...🙂

libertine
28. okt 2013

nasa tak isto. u nas je cert a u vsetkych ostatnych poslusna. vsetci ze aka je dobra,mila, poslusna. no ono my ku vychovavame, cize obcas poucujeme,vysvetlujeme,zakazujeme,upozornujeme,kdezto babky vsetko dovolia. a kedze my sme ti,co niekedy nevyhoveju vsetkym napadom, tak na nas aj skusa, kolko si moze dovolit. niekedy to vyslovene vidno, ze nieco urobi naschval, lebo to my nedovolime.

something
28. okt 2013

Nas maly nema ani tolko mesiacov a je to tiez tak. Vsade kde nie som je zlaty chlapec.Akonahle pridem ja,koniec, certisko.Ale to nie len nas,aj stagrinine deti.