Používame cookies. Viac informácií tu. OK
luciana157
2. mar 2012

to robi aj moja malinka......je to normalne,nechce ist spat,chce sa jasit🙂ja si to nevsimam,ked je treba ist sa kupat,vezmem ju do vane aj ked sa jeduje a tam sa hra s hrackami a ukludni sa.

alex31
2. mar 2012

asi to je normalne u nas to robi nas syn /27 mesiacov/ .... vlastne on doma ani asi chodit nevie ...stale len beha ... niekedy som z toho na nervy a len cakam kedy a kde spadne .... vsetko musi byt u nas stale na tom istom mieste .. ma vymeranu trasu a tu nezmeni .. on si ani nevsimne ked nieco niekde trci a niezeby to obisiel .. je to na jeho pravidelnej trase tak o to samozrejme zakopne .... uz som sa aj snazila aj po dobrom aj po zlom 😀 😀 ale to behanie je u nas ako ritual ... skor som si vsimla ze ked sa tvarim ze to nevidim (aj ked samozrejme maminkine oko nikdy nie je zavrete 😀) tak je skor kludnejsi a sem tam uz aj normalne prejde .... ale ked ho na to upozornujem tak ho to akoby este viac bavilo ... a pri tom je to inak naoazaj velmi kludne dieta .... takze ak to tvoje usne bubienky zvladaju mozno len mat pod dohladom aby sa nieco nestalo a nechat tak ... casom ich to hadam prejde ... a ked nie tak sa nas asi viac mamiek onedlho stretne na usnom 😀 😀 😀

katusska1
2. mar 2012

my sme s bratom spievali 😀 vždy v tú najvhodnejšiu chvíľu, keď všetci zaspali a pekne každý zo svojej izby 😀 mama nevedela, kam má skôr vletieť 😀

didiana333
2. mar 2012

@mirkakab jasné,že je to normálne... 😀 myslím,že si tým deti ešte vybíjajú poslednú energiu pred spaním.... 😀 aj náš to robí,len s tým rozdielom,že on skáče po mne a po tatovi...normálne sa spotí,uvrieska,vyblázni...a po kúpaní a flaške zaspí uplne sám v klude v postielke.... 😵

ikke
2. mar 2012

normalne, je to prvy znak unavy 😉 uz nevedia co so sebou, tak este vypit posledne baterky a potom uz len zalomit... 😀

adelaine
2. mar 2012

ahojte, aj u nas je to tak..odkedy vie chodit, tak rovno beha 🙂 teraz ma 20 mesiacov.
...s mojim muzom sa na tom uz len smejeme, ze si musi dat svojim 200 vecernych koleciek po byte, okolo stolu a podobne...strasne sa pri tom tesi, tak ho nechavame vybit si tak energiu...tiez je problem ho potom dostat do vane kupat, ale ked je uz tam...tak je spokojny 😉

dankadina
2. mar 2012

to ako by si bola u nás ani okrikovanie nepomože a to mám 3 ročnu a 10 mesačnú

exupery
2. mar 2012

Moja ma tiez vecerne tanecky...vyberem ju z vane,odnesiem do izby,nestihname dat ani plienu a uz tancuje,beha ,vari,vsetko naraz akoby cely den neexistoval,niekedy si vypyta prilbu,co ma na bicykel a tancuje o dusu,beha,vsetkych nas hresi...no hruuuuza!To je jej pol hodinka,potom jej poviem,ze uz ide slnieckovy ujo.pocasie a da sa obliect 😉

ikke
2. mar 2012

ehm...vybit baterky, nepite ich, prosim... 😀
(@ikke )

dara76
2. mar 2012

U nas je to to iste. Horsie len to, ze sme v panelaku a okrem nas to ide aj susedom riadne na nervy ☹

monikad1
2. mar 2012

aj naša, okolo 19 hodiny musí behať po kuchyni, niekoľko kolečiek, až je spotená a do toho kričí a spieva.
asi musí vybiť poslednú energiu, ktorá jej zostala. 🙂

jaduska
3. mar 2012

@mirkakab a ja som myslela, že to je iba u nás tak.....celý deň sa dokážu baby pekne hrať a akonáhle príde večer, tak dostanú dávku energie z vesmíru a sú neskrotiteľné....ja som spočiatku po nich aj vrieskala, ale to bolo ešte horšie, lebo robili krik aj ony, aj ja....tak ich nechám, ale som dohodnutná so spodnou susedou, že keď to bude neúnosné, nech zabúcha, alebo normálne príde a dohovorí im....to na nejaký čas zaberie a stačí pripomenúť, že príde teta.... 🙂

zuzky1104
3. mar 2012

😀 😀 😀 urcite to bude normalne , my vecer co vecer mame velku pardubicku 😉 a k tomu spev alebo skor vresk

k.a.t.k.a.
3. mar 2012

@mirkakab u nas je to tak kazdy den, medzi 18,00 a 19,00 je u nas najväcsie rodeo, aj susedov je mi luto, cakam kedy mi zaklopu na dvere 😅 Decka vytiahnu cely "vozovy par" trojkolky, odrazadla - s tym sa nahanaju po byte, posledne rozbomardovanie bytu, skakanie po gauci a rychle robenie bunkrov 😝 usilie ich ukludnit a napominat som uz davno vzdala, vzdy len dufam ze tymto vybiju zo seba poslednu energiu, ale nie je to tak 😝

a to sa snazim pomaly mladsieho presunut spat do izby k sestre , lebo zatial spi v postielke u nas v spalni, no a to ste mali vidiet to rodeo, zaspali az o 23,30 .. este fakt neviem ako ich dvoch zosynchronizujem, kedze maly vzdy zaspava o 20,00 a dcera az okolo 22.00 😅

sympa1
3. mar 2012

@mirkakab uplne normlane...chytaju druhy dych, to pozname aj my 😀 aj po celom dni stravenom niekde von ked si vsetci myslime ze deti odvali o 8 ..prave naopak..pride druhy dych a maju kazdy vecer šalenicu..do postele nam to trva tiez asi hodinu kym ich ukludnim

juliagregor
3. mar 2012

normalne 😀
ja to mam trojmo vecer od 19-20 a rano od 5.45 do 6.15

lubina
3. mar 2012

@mirkakab ja ma dve dcerky presne v tom istom veku ako ty. Aj nase behaju pistia, jasia sa (a nie len vecer 😀 ). Ja hovorim, ze to je uz unava, ktora sa prejavuje takto.ALe ked im poviem ide sa do kupelne, tak posluchnu. Prezliekam ich do pyzamiek spolu, aj ked mensia chodi spat skor, kedze popoludni nespinkava.Starsia sa potom este moze hrat, alebo si sama cita, kym ulozim malu.No a potom ma este cas so mnou, iba ona sama 😉

mummy01
3. mar 2012

@mirkakab jeej,u nas je to tak isto....ale moj syn si este vyzlecie teplacky a vyzuje ponozky a potom hodinu pred spanim lieta ako sarkan po celom dome 😀 uz sa smejeme a cakame ako odbije 18.30 tak uz sa vyzlieka-presny ako hodinky.

poleva
3. mar 2012

ježiš,normálne,ved majú radosť
u nás je to dennodenne,a nás to teší,oháňame sa všetci 🙂
deti sa vybláznia a super spia

mrka2
3. mar 2012

urcite je to normalne, nasa mala kazdu noc pred spanim este skace dobru pol hodinu na posteli, potom sa pekne prikryje a zaspi 😀 a to,ze beha,tak to ja ani neriesim 🙂 deticky su zive,treba ich nechat,aspon budu lepsie spat. 😎

luciferkax
3. mar 2012

jasnéééé, že je to normálne :D potom už len rýýýýýýchlo umyť zubky a šups pod perinu. Ked začne môj drobec až privelmi vystrájať a smiať sa nahlas, tak viem,ž e je už strašne unavený :D

mirkakab
autor
3. mar 2012

dakujem Vám, petešili ste ma, že nemám len ja takých malých čertíkov, lebo niekedy to je na psycho ....

mandragora22
3. mar 2012

@alex31 jeeeeeeeezis, to iste mam aj ja, aj vek priblizne sedi, akurat ze mam dievca 😀 😀 ja ked jej poviem 500x pozor schod, tak ho 500x prekroci, ked jej to 501 krat nepoviem, tak sa potkne a vytne 😀 😀 😀 😀 a doma to iste. co jej stoji v ceste, nevadi, ide aj cez to, vacsinou skonci roztiahnuta na zemi a velmi rada sa potom lutuje 😀 😀 ja uz dobry rok hovorim, ze naplnou mojej materskej je okrem toho, ze MUSIM travit kazdu minutku s nou aj to, ze cely den davam pozor na to, aby si nerozbila hlavu 😀 😀 😀 😀

lillah
3. mar 2012

@mirkakab jaaaaaaaaaaaj....toto je aj u nas. Ja to volam syndrom DIVA ZVER! A ci je to normalne neviem. Dost silno o tom pochybujem 😀 lebo ja som taka ako dieta urcite "nebola" 😉

renca3
4. mar 2012

aj nasi behaju, skacu po sedacke, kricia a este sa nahanaju so psom. na 80 percent takato hra konci placom. nedavno rozbita hlava. preto mi takyto styl hry vadi. 😒 ked sa dostanu do varu, je nemozne ich zastavit prikazom, zakazom. jedine ich nahovorit na nejaku spolocensku hru alebo pocitac.

alex31
4. mar 2012

@mandragora22 ... super to ma "tesi" ze nie som takto len sama 😀 😀 nas maly vsak akoby na tu svoju hlavu vsetko len pritahoval ... ine deti doranane ruky, nohy a unas ked sa nieco stane tak STALE na to doplati ta jeho nestastna hlavicka. Niekedy mam pocit ze za ten kratky cas co je na svete sme hlavu riesili uz ovela castejsie ako ovela starsie deti ....Uz aj v mraznicke mam kvoli tomu kupeny taky ten vankusik s ladom a hned ked pocujem plac utekam pre istotu do kuchyne aby som to prilozila cim skor 😀 😀 😀 sa smejem uz doma bude povinne chodit s prilbou 😀 😀 😀

mandragora22
4. mar 2012

@alex31 vidis, to je dobry napad, ja som jej prikladala vzdy nejaku mrazenu zeleninu 😀 😀

ivett1
4. mar 2012

no, či je to normálne to teda dosť pochybujem 😅 ...lebo tí moji sú schopní zlikvidovať za tých pár večerných "chvíľ" všetko, čo im príde do cesty😀 ...a sem tam sa pri tom bláznení tak odviažu, že to obvykle ukončia revom a potom už len fúkam a obkladám a mastím tie ich boľačky...

tatiana1985
4. mar 2012

odpadnem 😀 😀 😀

Karolinka mi vecer pred spanim tiez toto skoro kazdy den robi... presne po vymeranej trase kuchyna-obyvacka beha jak trulik 😀 😀 😀 hore dole hore dole a jasi sa a smeje 😀 😀 😀

Tu začni písať odpoveď...

Odošli