Vekový rozdiel medzi partnermi

prdelinka12
30. jan 2013

Ahojte,aký je medzi vami vekový rozdiel ? medzi mnou a mojím drahým je 9 rokov,jemu sa to zdá veľa,mne ani nie..Tvrdí,že mu viac ľudí povedalo,že keď budeme starší,pocítime rozdiely....čo si o tom myslíte ?

kattis
30. jan 2013

Medzi mnou a manzelom je rodiel 16 rokov... vyzera zatial mlado, vsetci mu tipuju, ze ma 35-37. Aspon mam lepsi dovod vyhnat ho cvicit- aby sa udrziaval v kondicke a vzladal s nami 🙂

domak2
30. jan 2013

Medzi nami je tiez 9 rokov, ale niekedy sa mi zda, ze som tak o 20 starsia ja 😀 A co bude, ked to bude, budem riesit vtedy, naco sa dopredu stresovat ? Niekto je v 60 aktivny ako iny v 30, takze je to relativne a hlavne, kto vie co bude zajtra, ze ? 😀
@prdelinka12

martinkatinka
30. jan 2013

ja mám mladšieho o 4 mesiace : 😀

katkarv
30. jan 2013

@prdelinka12 Moj prvy muz bol starsi o dve roky a doteraz je jak male decko.Teraz mam o 4 roky mladsieho a sme si myslim rovny.Moja babka mala o 9 rokov starsieho muza,skoro sa opustil a ona ho 15 rokov obsluhovala,opatrovala,ked mi to rozpravala vyzeralo to ako stazovanie a ze mala pocuvnut mamu ze je to velky rozdiel.

hruska82
30. jan 2013

@prdelinka12 Moj manzel je o pat rokov mladsi odo mna :D Nepocuvaj nikoho, len svoje srdiecko! Ked Vam dvom to nevadi, nech ludia hovoria co chcu! A ked problemy pridu, budete riesit vtedy! Hlavne, aby ste si vy rozumeli a lubili. Nam tiez povedali, ze to ajtak nevydrzi a boli prekvapeni, ked sme sa rozhodli pre mimi a pre svadbu :D Drzim palceky!

lillinka01
30. jan 2013

Problemy medzi partnermi nikdy nevyplyvaju z ich biologickeho veku, ale charakteru, vychovy, zaujmov a celkoveho zivotneho stylu. Naco by ti bol napr. motorkar v tvojom veku, keby ty si bola babika tuziaca po prechadzkach na plazi? Alebo naco by ti bol partner, ktory by nechcel rodinu, keby si ty po nej tuzila? 🙂

prdelinka12
autor
30. jan 2013

no hej,díky,dám mu prečiťať vaše odpovede 😀 mne to nevadí,ja si myslím,že to je v pohode....len on naráža aj na to,že keď bude starší že nebude mať toľko chuti na sex ako ja a tak 🙂
On je inak v takýchto veciach príšerný,lebo počúva druhých ľudí a nie sám seba ☹

zuzulica
30. jan 2013

@prdelinka12 To mu len závidia mladú kočku 😀 Ja mám o 6r staršieho, sme spolu 12r a v pohode. Ja vyzerám mladšie ako som, tak sem tam pozerajú, že ujo chodí zo školáčkou, ale nech si myslia čo chcú 😎

sissy27
30. jan 2013

@prdelinka12 keď sa to jemu zdá veľa, tak ten rozdiel aj pocítite, pretože to má v hlave a bude sa tak aj správať... a ty sa na to tiež možno pozeráš cez ružové okuliare, teraz ten rozdiel nevnímaš, lebo si spokojná, že máš staršieho vyzretého partnera, ale on to asi vidí trochu inak ... a z tvojho príspevku mám pocit, že jednoducho nie ste na rovnakej "vlne"...
inak vekový rozdiel vo všeobecnosti nepovažujem za nejaký zásadný problém - do istej miery... v prvom rade je to u každého človeka v hlave, v povahe - aj štyridsiatnik sa môže správať ako ufrflaný starý dedo a naopak šesťdesiatnik môže mať elán tridsiatnika 😉

prdelinka12
autor
30. jan 2013

@sissy27 no my sme kazdy iny,ale rozumovo sme na tom rovnako 🙂

alena76
30. jan 2013

medzi nami je 19 rokov, muz je ovela aktivnejsia ako ja. hra bedmintonovu liu, raftuje, lyzuje, beha... 😀

didi44
30. jan 2013

@prdelinka12 ...raz tie rozdiely určite pocítite...každý jedinec je iný...ale ak vezmem do úvahy, že muži bývajú sexuálne aktívny ešte v 70-tke a ženy starnú oveľa rýchlejšie, tak tých 9 rokov nebude ani poznať 🙂

kykka
30. jan 2013

Medzi nami je tiez presne 9 rokov rozdiel. A je to super, ja by som nikdy nemenila. Sme spolu uz 8 rokov a ja sa citim s nim uzasne. Je to zrely, zodpovedny chlap a nase charaktery sa uplne zhoduju. Podla mna do tych 10 rokov je to uplne ok... Ludia radi pchaju nos do toho, do coho ich nic nie je a tu zalezi len na vas dvoch, ako sa citite vo vasom vztahu, ako ste si charakterovo padli, ci sa lubite a mate pocit spriaznenej duse a ak ano, tak tu nieje co riesit. Ak ste spolu stastni, nenechajte si to v ziadnom pripade nikym pokazit, ludia su a budu neprijemni, len si treba vacsinu z nich drzat od tela..

haslerka27
30. jan 2013

medzi mnou a muzom jeden rok...ktory z vas je starsi?ty ci manzel,nepochopopila som z tvojho uvodneho prispevku

barborkac
30. jan 2013

@prdelinka12 tak mu povedz, že toho sa nemusí báť, že pri najhoršom si nájdeš potom mladšieho 😀

kykka
30. jan 2013

@haslerka27 Ona ma 22 rokov, tak pochybujem, ze by bola starsia od svojho manzela o 9 rokov... 😀

haslerka27
30. jan 2013

@kykka jaaaj,nevsimla som si jej vek 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to je v pohode potom,ved on ma vek akurat na to ze by uz aj rozum mohol mat

bamato
30. jan 2013

@prdelinka12 my mame rozdiel 10 rokov. kym som ho stretla tak som si to nevedela predstavit, ze by som mala mat takeho "stareho" muza, a prislo mi to strasne vela, ale teraz ten rozdiel vobec nevnimam.

viktoria2011
30. jan 2013

Ahojte kočky medzi nami je tiež rozdiel 9 rokov a sme šťastná rodinka,nič nám nechýba a tie rozdieli vekové ani nebadáme 🙂

taleia
30. jan 2013

My mame 14 let, a uz bych do toho nesla. Mame v posledni dobe ruzne problemy, a myslim, ze za to muze i vekovy rozdil☹ bohuzel. Ale ja jsem si na zacatku rikala, ze se prece vse podari prekonat (naivni zamilovanost). Dnes, po 7 letech souziti, to vidim jinak. Jsem za co nejmensi vekovy rozdil, prece jen vrstevnici maji mnohem vice spolecnych temat k pokecani si, spojuje je spolecna muzika, filmy, udalosti a tak.

ivka_666
30. jan 2013

Ahoj ja mám staršieho o 10 rokov a máme krásnu dcérku spolu. Rozumieme si veľmi dobre, ľúbime sa a vekový rozdiel nejako nevnímame ;)

mata128
30. jan 2013

u nas je muz starsi o 6,5roka a nemenila by som za nic na svete...

rebroza
30. jan 2013

ahoj. ja mam muza o 8,5 roka starsieho. nevedela som, kolko ma rokov, ked sme spolu zacinali 🙂 . mozno by sme ani nezacali, bo ja som mala "len" 18.
ale pockal kym, dostudujem, kym si poviem, ze fajn, je cas na deti.... a mozno tym, ze je "starsi", si tie deti podla mna ovela viac uziva....
to skor ja jemne stresujem, ze moj muz bude mat toho roku 40tku.
a jeho rada tvojmu drahemu - nech je pysny, aku ma mladu kocku

jatamido
30. jan 2013

medzi mnou a mm je rozdiel presne 10 rokov 🙂 a sme spolu už 19 rokov......veľmi si rozumieme a stále sa ľúbime 🙂 ...nemenila by som...

andrejka1974
30. jan 2013

@prdelinka12 medzi nami je. O 6 rokov a 13 dni starší a sme už spolu 20 rokov manželia a s tím že vekom nebude stačiť never muži po 40 sú ako pubertiaci chceli by to stale mám to doma viem to a na rozdiele naozaj nezáleží sú taký čo sú pármesiacov po sebe a nevydržia a sú aj generáciu a sú spolu celý život 9rokov nie je veľa pokiaľ si rozumiete nie je čo riešiť

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirka_aa
30. jan 2013

ja si myslim ze 9 je uplne v pohode priam akurat aby sa to vyrovnalo :D ja ked som mala 18 som mala 35 rocneho tak to uz bol rozdiel..a predsa sme si super vychadzali bol to krasny vztah,ale rozisli sme sa lebo vedel ze ja budem chciet rodinu a on si nebol isty ci o par rokov este bude chciet dalsie dieta lebo jedno uz mal...tak to uz je dovod..ale 9,to je uplne v poho 🙂 ked sa o seba stara,tak uz duplom..zeny zvyknu skorej vyzorovo starnut..muzi sa vravi cim strsi tym krajsi :P taze aspon sa nebudes musiet bat ze po par rokoch ti ujde za mladou,lebo doma bude mat stale krasnu mladu zenu :P no hlavne je ze sa lubite,vtedy na veku nezalezi a ani na krase...

prdelinka12
autor
31. jan 2013

@taleia a co sa deje ? ako to vnimas,preco su tie rozdiely ?

prdelinka12
autor
31. jan 2013

a ano,keby to niekto cital kto ma tu spehuje,tak cestne vyhlasujem,ze sex bude az po svadbe 🙂

zuzu188
31. jan 2013

môj muž je odomňa starší o 6 rokov a 3 mesiace