Používame cookies. Viac informácií tu. OK
juana21
14. jan 2012

@danusch ahoj.my tiez spinkame od 19 do 7-8.cez den uz len dva krat.ale sme castejsie chory...stale nas trapia sopliky a s tym spojeny kasel

apoloma
14. jan 2012

takze sa aj my mozno dockame niekedy o 7mesiacov toho ze nas syncek prespi mozno celu noc??? 😉 😉

janka_pn
14. jan 2012

pizitivne....

marlenka1404
14. jan 2012

@danusch no konečne niečo milené, bodaj by vam to vydržalo čo najdlhšie. 🙂

danusch
autor
14. jan 2012

dakujeme 😀

danusch
autor
15. jan 2012

@juana21 chodievajte viac von v kazdom !!! pocasi mi sme 3 hod kazdy den vonku aj ked vo viedni tten vzduch nie je nejaky dobry... ale predsa imunita je imunita prajemm vam vsetko dobre drzte sa 😉

kvetinka211
15. jan 2012

@danusch gratulujem, nech vam to co najdlhsie vydzri 😉 inak po viedni sa moze dobre kocikovat ... obcas nostalgicky spominam na jej v podstate bezbarierovu dopravu a ulice ked chodim po ba, stale z chodnika na cestu a spät, kedze auta parkuju zasadne tak ze blokuju chodnik a o psych exrementoch co najdem kazdy den na kolesach ani nehovorim 😖 ale inak len pozitivne, dnes bolo fakt krasne slniecko na prechadzke ...

poleva
15. jan 2012

🙂

madamebutterfly
15. jan 2012

@danusch moja ja sa s tebou uprimne tesim, ale ja osobne sa drzim toho ze sa nie ze nechvalim pred ostatnymi,ale proste sa tesim vnutri,nie nejak verejne,ak mam nieco pozitivne,lebo mam skusenost a hlavne odkedy je oj maly na svete ze ludia zavidia este aj to ze maleho kojim. Raz som povedala ze maly mi spinka celu noc ze neplace, odvtedy je placlivy a nevie zaspinkat. Urcite je to pozitivne co pises, ale niektori su uz taki ze proste nedopraju.

lili_mia
15. jan 2012

@madamebutterfly presne tak, pochváliš sa s niečím a oni hneď, že to je iba krátkodobé a ako natruc to aj krátko trvá

annaopialova
15. jan 2012

ahoj a si zaklop aby si nezariekla to dobre

juana21
15. jan 2012

@danusch dakujeme...joooj keby to pomahalo.kazducky den sme vonku.doobeda na hodinku poobede na hodinku niekedy vic.a stale nieco.vcera zacal opat hrozne kaslat.uz som na nervy s toho.ideme n krv zajtra tak som zvedava

danusch
autor
15. jan 2012

no u nas dnes pohoda viacmenej ja nemam hlas boli ma hrdlo cely den v posteli a maxika mal nastarosti manzel a nase tri kocky - mame hole bezsrste macky 🙂
inak ak niekto zavidi tak asi vie preco 🙂
co sa viedne tyka je to tu super lebo cele mesto je prepletene cestickami parkmi a nikdy nemusim ist okolo cesty 😀
zajtra mame babyschwimmen - detske plavanie a maly je ako taka mala raketa 🙂 miluje to
tak sa pekne drzte a "ticho zaviddte " ja idem klopat na podlahu lebo len ta je drevena 🙂))

mamabiba
16. jan 2012

tak vám držíme palce...aj my by sme radi chodili von, ale bývame na veľkom kopci a sme tu zasypaní snehom, takže sa s kočíkom von nedostaneme, ale vieme si to užiť aj vnútri. Tiež krásne prespinkáme skoro celu noc a veľmi dobre prosperujeme, takže nám mladšie zlatíčko robí iba veľku radosť. Ja mám ešte aj 8 ročnú kočku, ktorá je nesmierne fajn, pomáha mi, v škole sa dobre učí, takže rodinka na spapanie. Samozrejme, dakedy to nieje ideálne, ale prevažujú tie krásne chvíle nad tými menej pozitívnimi. Klop, Klop, Klop 😀 😀 😀

danusch
autor
16. jan 2012

@mamabiba jeeeej super gratulujeme ... :* mi vlastne ani nevieme co je sneh ja som z popradu a boli sme doma na vianoce a sneh bol maximalne na strpskom plese :( ale boli sme sa spon pozriet hahaha
tak mamicky drzim palce a pekne sa pochvalte ved mate predsa s cim 😀

Tu začni písať odpoveď...

Odošli